Pīrsingu PēcaprūpePīrsingu Pēcaprūpe

Filtri

Iepirkšanās opcijas

Pīrsingu pēcaprūpe

Tikt pie jauna pīrsinga - tas ir kas vairāk nekā pīrsingu studijas apmeklējums. Ja Tev jau ir kāds pīrsings, Tu noteikti zini, ka pīrsingu pēcaprūpei ir būtiska nozīme. Šeit Tu atradīsi visu, kas nepieciešams pareizai ķermeņa pīrsingu pēcaprūpei to dzīšanas periodā, lai Tava jaunā ķermeņa rota Tevi priecētu. Pateicoties mūsu ātrajai piegādei, Tev nebūs ilgi jāgaida šīs ļoti svarīgās preces.

Dzīšanas laikā mēs iesakām tīrīt jauno pīrsingu divas reizes dienā. Pirmajā reizē notīri pīrsingu ar ūdeni un maigām ziepēm, kas nesatur smaržvielas, krāsvielas vai agresīvas ķīmiskās vielas (neiesakām izmantot antibakteriālās ziepes). Otrajā reizē tīrīšanai izmanto sāls šķīdumu. Katru tīrīšanu veic citā dienas laikā.

Abos gadījumos pīrsingu pēcaprūpe sākas ar rūpīgu roku mazgāšanu pirms pieskaries jebkam, tai skaitā savam pīrsingam un rotai. Pēc tam notīri pīrsingu ar ziepjūdeni vai sāls šķīdumu atkarībā no situācijas. Rūpīgi noskalo, lai nepaliek nosēdumi. Visbeidzot, noslauki pīrsingu, maigi pieskaroties tam ar tīru papīra dvieli. Nerīvē to un neizmanto auduma dvieli, kas var sakairināt pīrsingu un pakļaut to baktēriju iedarbībai.

Centies lieki nepieskarties pīrsingam vai rotai, izņemot reizes, kad to tīri. Tīrīšanas laikā negrozi pīrsinga rotu, jo pārmērīga rotas kustināšana var kaitēt dzīšanai, turklāt tīrīšanas procedūru var veikt arī bez rotas grozīšanas.

Kā Tu noproti, pēcaprūpei ir vairāki būtiski aspekti, tādēļ ir radīti dažādi pīrsingu pēcaprūpes produkti. Tikko izdurts pīrsings pēc būtības ir brūce, kurai nepieciešams sadzīt, tādēļ pīrsingu aprūpes galvenais mērķis ir nodrošināt, lai nerodas infekcija. Lielākā daļa pīrsingu ir atklāti, kas nozīmē, ka pīrsingu brūces ir īpaši neaizsargātas. Ir grūti pilnībā izvairīties no kontakta ar apģērbu, rokām, matiem, brillēm u.c., taču ik reizi, kad dzīstošam pīrsingam kaut kas pieskaras, brūcē nokļūst baktērijas.

Tieši tādēļ ir svarīgi ik dienu notīrīt brūci, izmantojot pareizās ziepes. Ja pīrsingā sākas infekcija, dzīšanas process palēninās un Tev nāksies būt vēl pacietīgākam un uzmanīgākam. Lai izvairītos no neparadzētām situācijām, ikdienā ieteicams nēsāt līdzi dezinfekcijas salvetes, lai nepieciešamības gadījumā varētu ātri notīrīt pīrsingu.

Pīrsingu Pēcaprūpes ProduktiPīrsingu Pēcaprūpes Produkti

Tikpat svarīgi ir katru dienu tīrīt pīrsingu ar sāls šķīdumu. Sāls izvada no brūces lieko šķidrumu, lai tā ātrāk sadzītu. Lai arī izdalījumi no pīrsinga ir pilnīgi normāla un vajadzīga ķermeņa dzīšanas sastāvdaļa, brūcei, no kuras ir pārmērīgi daudz izdalījumu, ir grūti “elpot”. Ir svarīgi izmantot sāls šķīdumu katru dienu, lai uzturētu atbilstošu higiēnu.

Tomēr Tev nevajadzētu izmantot ziepes vai sāls šķīdumu mēles pīrsingam, lūpas iekšpusei vai vaigu pīrsingam. Tā vietā izmanto mutes skalojamo līdzekli, kas nesatur alkoholu vai ūdeņraža peroksīdu. Iesakām apsvērt antiseptiskos kociņus, kurus Tu vari droši izmantot, nepieskaroties savam mutes pīrsingam ar pirkstiem. Nepieciešams ievērot arī vispārējo mutes higiēnu, tādēļ atceries tīrīt zobus un lietot zobu diegu pēc katras maltītes. Izmanto maigu zobu birstīti, kuru uzglabā atsevišķi no citām birstītēm. Uz šo pīrsingu rotām var veidoties aplikums, tādēļ regulāra tīrīšana ir būtiska pēcaprūpes sastāvdaļa.

Visbeidzot, novērs dzīstošās brūces nepatīkamo aromātu un parūpējies par to, lai tā labi izskatās. Daži pīrsingu aprūpes produkti ir radīti tieši šiem mērķiem. Jauns pīrsings dzīšanas laikā mēdz piepamt vai iekaist un tas var radīt nelielu diskomfortu, tādēļ mēs piedāvājam tējas koka eļļu, kas lieliski tiek ar to galā. Tā ir sevišķi noderīga stiepšanai, jo stiepšanas process parasti pakļauj ādu lielam stresam.

Pīrsingu pēcaprūpe: ko darīt un ko nedarīt

Mēs to atkārtosim vēl un vēl: nomazgā rokas pirms pīrsinga tīrīšanas, un centies tam lieki nepieskarties. Tas attiecas arī uz dažādu personīgās higiēnas produktu lietošanu uz vai blakus pīrsingam, piemēram, losjonu vai kosmētikas. Ja nepieciešama mitrināšana, droša izvēle ir hohobas eļļa, kas imitē ādas dabisko mitrumu (piezīme: nav droša iekšķīgai lietošanai).

Ievēro noteiktu tīrīšanas režīmu. Pārmērīga tīrīšana var būt tikpat kaitīga kā nepietiekama tīrīšana. Mēs zinām, ka Tev patīk Tavs jaunais pīrsings un Tu vēlies par to parūpēties, taču Tu vari tikai kaitēt, ja tīrisi to pārāk bieži. Atceries, ka dzīstošs pīrsings ir ļoti jutīgs, tādēļ vienmēr izturies pret to saudzīgi.

Vannas vietā izvēlies dušu, jo vannā mēdz uzkrāties mikrobi. Un noteikti nedodies peldēties ne baseinā, ne arī ezerā vai okeānā, vismaz ne bez ūdensnecaurlaidīga plākstera uz pīrsinga.

Pievērs uzmanību tam, cik tīra ir Tava gulta. Ja Tev ir auss pīrsings, guli uz otra sāna vai arī izmanto ceļojumu spilvenu, kam ir atvere, lai pīrsings nenonāktu kontaktā ar audumu. Rūpējoties par ausu un sejas pīrsingiem iesakām ielikt spilvenu tīrā T-kreklā - ar vienu T-kreklu Tu varēsi nodrošināt jaunu gulēšanas virsmu veselas četras naktis.

Daži pīrsingi atrodas kustīgās vietās, kas apgrūtina dzīšanas procesu, piemēram, nabas vai krūtsgalu pīrsingi. Iesakām izvēlēties ciešu apģērbu, piemēram, sporta krūšturi, kas pasargās pīrsingus. Ja Tev ir mikrodermāls pīrsings (kas var atrasties uz jebkuras Tava ķermeņa vietas), mazs plāksteris atrisinās šo problēmu.

Mēs vēlamies palīdzēt Tev labi parūpēties par sevi. Tādēļ pie mums atradīsi svarīgākos kopšanas līdzekļus, kā arī tādus, kas atvieglos nelielu ikdienišķu diskomfortu pīrsinga dzīšanas laikā. Nevaram vien sagaidīt, kad redzēsim Tavu sadzijušo pīrsingu!

BUJ - Pīrsingu pēcaprūpe

Kuri ir labākie pīrsingu pēcaprūpes produkti?

Lai arī Tu vari izmantot līdzekļus vispārīgai ādas brūču apstrādei, nav iemesla neiegādāties specializētos produktus, kas domāti tieši pīrsingu pēcaprūpei. Mūsu veikalā Tu atradīsi daudzas preces, kas izstrādātas tieši pīrsingiem. Piemēram, nav ieteicams pašrocīgi uzjaukt sāls šķīdumu, jo tam ir jābūt sterilam un ar zemu sāls koncentrāciju, lai nesausinātu ādu. Tādēļ iegādāties izotonisku sāls šķīdumu, kas radīts tieši pīrsingiem, ir ideāla izvēle.

Kā tīrīt pīrsingu?

Visā dzīšanas periodā Tev jātīra pīrsings divas reizes dienā. Pirmajā reizē notīri to ar ūdeni un ziepēm, kas piemērotas jutīgai ādai, piemēram, bērnu ziepēm vai intīmajām ziepēm. Vēlāk notīri to vēlreiz, izmantojot sāls šķīdumu pīrsinga apstrādei - vai, ja tas ir iespējams, iemērcot pīrsingu šķīdumā uz dažām minūtem un pēc tam noskalojot to ar ūdeni. Pirms katras tīrīšanas reizes rūpīgi nomazgā rokas un, izņemot tīrīšanas brīdi, nepieskaries pīrsingam ne ar rokām, ne ar apģērbu vai ko citu.

Cik ilgi jāveic pīrsingu pēcaprūpe?

Tava pīrsingu pēcaprūpe sākas dienā, kad tiek izdurts pīrsings un tā jāveic lidz brīdim, kad tas ir pilnībā sadzijis. Tādēļ esi pacietīgs un neizlaid tīrīšanas reizes. Gan Tu, gan Tavs pīrsings ir pelnījis vislabāko aprūpi, lai izvairītos no problēmām dzīšanas laikā, tādēļ Tev ik dienu rūpīgi pret to jāizturas.

Cik ilgā laikā parasti sadzīst pīrsingi?

Dzīšanas laiks dažādiem pīrsingu veidiem var būtiski atšķirties. Auss ļipiņu un septum pīrsingi parasti sadzīst ļoti ātri, taču pat tas aizņem 2-4 mēnešus. Daudzi pīrsingu veidi dzīst līdz pat 12 mēnešiem, piemēram, krūtsgalu un nabas pīrsingi un lielākā daļa auss pīrsingu. Protams, dzīšanas ilgums atkarīgs no tā, cik rūpīgi veiksi pēcaprūpi. Tādēļ centies rūpēties par savu pīrsingu pareizi, lai dzīšanas process būtu pēc iespējas ātrāks un bez sarežģījumiem.

Kā es varu zināt, ka mans pīrsings ir sadzijis?

Gluži kā ar jebkuru citu brūci, pīrsingu var uzskatīt par sadzijušu, kad tas vairs it nemaz nesāp (pat tad, ja uz to tiek izdarīts spiediens), turklāt āda ir gluda un elastīga, bez raupjām malām, pietūkuma vai iekaisuma. Jāpiemin, ka dzīšanas laikā ķermenis vispirms mēģina aizvērt brūci, lai novērstu infekciju, kas nozīmē, ka, lai arī ādas virspuse izskatās labi, audu dzīšanas process vēl nav beidzies. Lai noteiktu, vai dzīšana vēl turpinās, nepieciešams novērot sāpes. Ja šaubies, labāk turpini veikt pēcaprūpi vēl kādu laiciņu vai arī konsultējies ar savu pīrsinga meistaru.

Protams, kolīdz pīrsings ir pilnībā sadzijis, Tev joprojām tas ir jātīra, gluži kā jebkuru citu ķermeņa daļu. Un raugies, lai pīrsingā vienmēr būtu ievietota rota, jo pat vairākus gadus vecs pīrsings var palikt ciešāks vai pilnībā aizaugt dažu minūšu laikā, ja tas ir bez rotas.