Bodymod Ziemassvētku kalendārs
Aplūko šodienas piedāvājumu
Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Izotoniskais sālsūdens

12,90 €
Noliktavā

Medicīniskais izotoniskais sālsūdens sprejs ir lieliski piemērots tikko caurdurtu pīrsingu aprūpei. Sālsūdens šķīdums paātrina dzīšanas procesu un ir drošs lietošanai - tas neizraisa blakusefektus. Šis produkts tiek pārdots dažāda veida iepakojumos, tomēr šī pudelīte ir viena no labākajām, ja ne pati labākā.

Lūk, kādēļ: Tattoo Goo produkts "Blue Wave" atrodas ļoti ērtā konteinerā. Salīdzinot ar citiem līdzekļiem, kuru lietošanai ir nepieciešams trauciņš, "Blue Wave" sprejs ļauj uzklāt šķīdumu tieši uz nepieciešamās vietas, lieki netērējot produktu.

Piedāvātais sālsūdens sprejs ir sterilizēts un ir saudzīgi iepakots. Tev vairs nevajadzēs tērēt laiku, lai pats pagatavotu šķīdumu mājās. Šī pudelīte ir lieliska, lai viegli un ātri uzklātu uz pīrsingiem līdzekli, neradot liekas galvassāpes.

Viss, kas Tev ir jāatceras, ir izvairīties no produkta nokļūšanas acīs. 

Pudelītes aptuvenie izmēri ir 11,7 x 3 cm (4-1/2 x 1-5/32 collas), un tā satur 59 ml (2 unces) sterilizētu sālsūdens šķīdumu.


Kā izmantot sālsūdens šķīdumu?


Pīrsingu aprūpei izotoniskais sālsūdens šķīdums vienmēr tiek izmantots kopā ar citiem produktiem. Tikko caurdurtu pīrsingu ir ieteicams apstrādāt vismaz divas reizes dienā. Piemēram, no rīta un vakarā, papildus ikdienas higiēnai.

Pīrsingu ir vēlams apmazgāt ar PH neitrālām ziepēm, hlorheksidīnu vai izotonisko sālsūdeni vismaz vienu reizi dienā.

Ziepes un hlorheksidīns iznīcina baktērijas, kas palīdzēs izvairīties no infekcijas vai iekaisuma rašanās. Izotoniskais sālsūdens ir jāizmanto pēc brūces skalošanas - tas paātrina dzīšanas procesu, kā arī minimizēs iespējamību, ka paliks neglīta rēta. 

Izmanto izotonisko sālsūdens šķīdumu no rīta un vakarā, bet ziepes un hlorheksidīnu - reizi dienā. Ņem vērā, ka rotas nav vēlams izņemt no pīrsinga, kamēr tas nav pilnībā sadzijis. Tīri rotas, tām esot pīrsingā.


Kāda veida pīrsingiem man būtu jālieto izotoniskais sālsūdens šķīdums?


Izsmidzināmo izotoniskā sālsūdens līdzekli Tu vari izmantot tādu pīrsingu aprūpei, kā: nabas, krūtsgala, auss, dermal, uzacs, deguna, intīmajos un lūpas pīrsingos. Saraksts varētu vēl turpināties.

Ja Tev ir apnicis gatavot sālsūdens šķīdumu un vēlies ērtu un praktisku risinājumu, pievieno šo produktu savam iepirkumu maisam! Tomēr, ja pats vēlies pagatavot izotonisko sālsūdens šķīdumu, lasi, kā to izdarīt mājas apstākļos.

Informācija
VārdsIzotoniskais sālsūdens
SKUCare-Saline
TipsPēcaprūpes līdzeklis
Svars / Apjoms59 ml.
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Izotoniskais sālsūdens
Jūsu vērtējums
Izotoniskais sālsūdens