-25% atlaide auss rotaslietām

Jauns piedāvājums katru dienu

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
Piegāde sākot no 2,99 €. Bezmaksas piegāde sākot no 29 €
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Žožoba eļļa

11,90 €
Noliktavā

Populārā žožoba eļļa ir zeltains šķidrais vasks, kuru atpazīst pēc tās krāsas un ārstnieciskajām īpašībām. Eļļa tiek iegūta no žožobas auga, kura dzimtā zeme ir Amerika. Šis augs ir spējīgs augt pat visekstrēmākajos apstākļos, arī tuksnesī ēnainās vietās 40 grādu temperatūrā.

Žožoba eļļa tiek izmantota ne tikai matu kopšanas produktos, bet arī, lai ādu padarītu maigu un to mitrinātu, kā arī, lai atjaunotu sausu un sasprēgājušu ādu. Žožobas eļļas ķīmiskais sastāvs ir līdzīgs mūsu ādas struktūrai. Šī eļļa ir īpaši bagāta ar vitamīnu E, kas palīdz atjaunot audus un samazināt rētas. Tādēļ šis produkts ir ļoti piemērots, ja vēlies saglabāt ādas elastību saviem stieptajiem pīrsingiem jeb "tuneļiem".

Šī 5 ml (0.17 unces) pudelīte satur 100% žožobas eļļu. Tai ir uzgalis-pilinātājs, kas palīdzēs kontrolēt to, cik liels daudzums eļļas tiek pilināts. Tā kā eļļas ķīmiskā sastāva kompozīcija ir atrodama arī cilvēka ķermenī, līdz ar to šī viela tam nebūs sveša.

Stieptajiem pīrsingiem šo eļļu izmanto divreiz dienā, 14 dienu garumā, lai savu ādu koptu un to saglabātu veselu. Ja izmanto rotas no dabiskajiem materiāliem, piemēram, koka, raga vai kaula, mēs iesakām lietot šo eļļiņu, lai pēc iespējas ilgāk tās saglabātu labā stāvoklī un aizsargātu no plaisāšanas un netīrumiem. Rotas regulāri apstrādā ar pilīti žožoba eļļas un tās saglabās savu sākotnējo skaistumu.

Piedāvātā eļļa ir augu izcelsmes produkts, kas ir iegūts no žožobas auga. Tā ir arī cita mūsu piedāvātā produkta Holey Butt'r sastāvā.

Informācija
VārdsŽožoba eļļa
SKUCare-Jojoba
TipsPēcaprūpes līdzeklis
Svars / Apjoms5 ml.
KrāsaOranžā
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Žožoba eļļa
Jūsu vērtējums
Žožoba eļļa