Iedvesma jaunām stila vēsmām

Līdz pat -25% atlaide - Sortimentā jaunas rotas

Iedvesma jaunām stila vēsmām

PĒRC 2, MAKSĀ PAR 1

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
IZSEK. PIEGĀDE 2,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Žožoba eļļa

11,90 €
Noliktavā

Labi zināmā žožoba eļļa ir zeltains šķidrais vasks, ko atpazīst pēc tā krāsas un ārstnieciskajām īpašībām. Eļļa ir iegūta no žožobas auga, kura dzimtā zeme ir Amerika. Šis augs ir spējīgs augt pat visekstrēmākajos apstākļos, pat 40 grādu temperatūrā tuksneša ēnainā vietā. 

Žožoba eļļa ne tikai tiek izmantota matu kopšanas produktos, bet arī, lai padarītu ādu maigu un to mitrinātu, atjaunojot sausu un sasprēgājušu ādu. Žožobas ķīmiskā kompozīcija līdzinās mūsu ādas struktūrai un ir īpaši bagāta ar vitamīnu E, kas palīdz atjaunot audus un samazināt rētas. Tādēļ šis produkts ir piemērots, ja vēlies saglabāt ādas elastību saviem stieptajiem pīrsingiem.

Šī 5 ml (0.17 unces) pudelīte satur 100% žožobas eļļu. Tai ir uzgalis, kas palīdzēs kontrolēt to cik liels daudzums eļļas tiek pilināša. Tā kā eļļas ķīmiskā sastāva kompozīcija ir atrodama arī cilvēka ķermenī, šī viela tam nebūs sveša. Izmanto šo eļļu stieptajiem pīrsingiem divreiz dienā, 14 dienu garumā, lai koptu savu ādu. Ja izmanto rotas no dabīgiem materiāliem, piemēram, koka, raga vai kaula, mēs iesakām lietot šo eļļiņu, lai pēc iespējams ilgāk saglabātu tās labā stāvoklī.

Ja Tevi uztrauc šī produkta izcelsmes vieta, vari neuztraukties, tas ir pilnīgi dabīgs produkts, iegūts no žožobas auga. Tā papildina arī citu mūsu produktu sastāvu, piemēram, Holey Butt'r.

Informācija
VārdsŽožoba eļļa
SKUCare-Jojoba
TipsPēcaprūpes līdzeklis
Svars / Apjoms5 ml.
KrāsaOranžā
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Žožoba eļļa
Jūsu vērtējums
Žožoba eļļa