Iedvesma jaunām stila vēsmām

Līdz pat -25% atlaide - Sortimentā jaunas rotas

Iedvesma jaunām stila vēsmām

PĒRC 2, MAKSĀ PAR 1

Jauns piedāvājums katru dienu

MAKSĀ VAIRĀK - IETAUPI VAIRĀK

MAKSĀ VAIRĀK - IETAUPI VAIRĀK

Saņem -15% atlaidi, iepērkoties 40 € vērtībā vai vairāk

100 dienu atteikuma tiesības
IZSEK. PIEGĀDE 3,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Tējas koka eļļa pret pīrsingu iekaisumiem

7,90 €
Noliktavā

Ja āda ap Tavu pīrsingu ir uztūkusi, niez vai ir iekaisusi, iesakām lietot tējas koka eļļu. Tējas koka eļļa ir lielisks antiseptiķis, kas ne tikai atvieglos simptomus, bet arī efektīvi ārstēs ādas kairinājumus. Pateicoties tās dziedinošajām un dezinficējošajām īpašībām, mēs iesakām to lietot arī, lai aprūpētu auss pīrsingus (sar. tuneļus), kuri vēl atrodas stiepšanas procesā.

Mazajā pudelītē ir 5 ml (0.17 fl unces ) spēcīgās eļļas. Uzklāj nelielu daudzumu eļļas uz iekaisušās vietas un viegli to iemasē, līdz šķidrums būs pilnībā iesūcies ādā. Tu vari to uzklāt ar pirkstiem vai arī izmantojot vates kociņu.

Eļļai ir stipra un specifiska smarža. Tā nekairina ādu un nekož, kas ir lieliski sūrstošām brūcēm. To var izmantot arī uz pūtītēm un kukaiņu izraisītām pumpām. Tējas koka eļļa ir unikāls pretiekaisuma līdzeklis un lielisks pīrsingu pēcaprūpes produkts, kuru ir vērts glabāt savā mājas aptieciņā.

Paturi prātā, ka šī pudelīte satur 100 % tējas koka eļļu. Mēs iesakām veikt alerģijas testu, sākotnēji uzklājot pavisam nelielu daudzumu eļļas vietā, kurā nav iekaisuma. Ja Tev ir jutīga āda, vai neesi pārliecināts par iespējamo reakciju, tad atšķaidi eļļu ar ūdeni - attiecībā 1:10.

Informācija
VārdsTējas koka eļļa pret pīrsingu iekaisumiem
SKUCare-Tea-Tree
TipsPēcaprūpes līdzeklis
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Tējas koka eļļa pret pīrsingu iekaisumiem
Jūsu vērtējums
Tējas koka eļļa pret pīrsingu iekaisumiem