Bodymod Ziemassvētku kalendārs
Aplūko šodienas piedāvājumu
Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

45 Produkti

Kārtot pēc
 1. Katetrs pīrsinga adatām
  0,65 €
 2. Knaibles "Slotted Pennington forceps"
  9,90 €
 3. Knaibles "Foerster Slotted"
  9,90 €
 4. Knaibles gredzenu aizvēršanai
  19,90 €
 5. Knaibles gredzenu atvēršanai
  19,90 €
 6. Pīrsingu adata "Mosquito" ar pašatbrīvojošu katetru
  0,95 €
 7. Play pīrsinga adata spēlēm gultā -50%
  Play pīrsinga adata spēlēm gultā
  0,60 € Samazināt līdz 1,20 € -50%
 8. Zipper maisiņi
  4,00 €
 9. Aizsargcaurules jeb "receiving tube"
  4,90 €
 10. Sterila izliekta pīrsinga adata
  2,50 €
 11. Rotaslietu maisiņš no organza
  0,70 €
 12. Piekaramā slēdzene lieliem pīrsingiem
  37,90 €
 13. Sterila pīrsinga adata
  1,20 €
 14. Pašlīmējošie sterilizācijas autoklāva maisiņi
  12,90 €
 15. Dermal punch jeb Biopsy punch
  3,90 €
 16. Pīrsinga adatas Pīrsinga adatas -50%
  Pīrsinga adatas
  16,45 € Samazināt līdz 32,90 € -50%
 17. Pincete "Pennington Slotted Tweezer"
  9,90 €
 18. Dermal Anchor ievietošanas rīks
  15,90 €
 19. Knaibles "Pennington Forceps"
  9,90 €
 20. Pīrsinga knaibles Foerster
  9,90 €
lapā

Darbarīki

Ķermeņa modifikācija ir vairākus gadsimtus sena māksla. Bet, kad runa ir par pīrsingiem vai cita veida ķermeņa modifikāciju, tad tikai mūsdienās mums ir pieejami moderni piederumi, kuri dāvā mums patiesi visdrošāko pieredzi. Viens no būtiskākajiem elementiem ķermeņa pīrsingu radīšanai ir pareizs aprīkojums. Bodymod, kā viens no straujāk augošajiem pīrsingu interneta veikaliem, nepārdod tikai ķermena rotaslietas, bet piedāvā arī nepieciešamo piederumu un kopšanas līdzekļu klāstu.

Kur es varu iegādāties pīrsinga darbarīkus?

Tu vari tos iegādāties tepat, Bodymod tīmekļa vietnē! Mūsu kolekcija ietver noderīgus darbarīkus profesionālai pielietošanai, kā arī neizpaliek tie, kurus Tu, kā pīrsingu fans, vari izmantot savām vajadzībām. Vairāk par to vari izlasīt sadaļā ‘Svarīgākie un noderīgākie darbarīki neprofesionāļiem’. Mēs ar prieku Tev palīdzēsim piemeklēt vispiemērotākos pīrsingu piederumus. Ja Tev ir tikko veikta punkcija, pajautā pīrsingu meistaram padomu par to, kādus atbilstošus piederumus iegādāties nākotnē, lai par to parūpētos. Mūsu tiešsaistes veikalā Tu atradīsi lielāko daļu sev nepieciešamo darbarīku.

Vai esi pīrsingu meistars un vēlies iegādāties piederumus par visizdevīgāko cenu?

Mēs, Bodymod, novērtējam pīrsingu meistaru darbu un vēlamies viņus apgādāt ar vislabākās kvalitātes darba piederumiem. Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes aprīkojumu, lai pārliecinātos par to, ka mūsu klientiem būs viskomfortablākā pīrsingu pieredze. Šeit ir minēti daži no piederumiem, kurus mēs piedāvājam mūsu tiešsaistes veikalā:

Svarīgākie un noderīgākie pīrsingu piederumi neprofesionāļiem

Pat, ja neesi profesionāls pīrsingu meistars, mūsu kolekcijā Tu atradīsi noderīgus rīkus, kā, piemēram:

 • Knaibles gredzenu atvēršanai - lieliski piemērotas, lai atvērtu pīrsinga gredzenus, it īpaši modeļus ar biezu stienīti. Captive bead rings jeb pīrsinga gredzenus ar ietvertu bumbiņu, ir daudz vienkāršāk paplest ar šo riņķu atvērēju.
 • Strečinga līmlente - zināma arī kā Teflona līmlente, ir tiem cilvēkiem, kuri nevēlas aprobežoties ar piedāvātajiem strečingu rotaslietu izmēriem. Līmlente ir plāna; līdz ar to, Tu pats vari izlemt, kā personalizēt strečinga izmēru. Viss, kas Tev ir nepieciešams, ir tunelis vai arī plugs, ap kuru aplīmēt Teflona līmlenti, iegūstot sev nepieciešamo rotas apkārtmēru. Izmantot Teflona līmlenti, lai stieptu auss pīrsingu, ir citādāka auss strečinga forma. Tas prasa pacietību un neatlaidību. Tu iemīlēsi šo metodi, līdz ko būsi to veiksmīgi apguvis.
 • Mērinstruments - parocīgs, lai precīzi uzzinātu savu rotaslietu izmēru.
 • Multifunkcionālais darbarīks - ļaus Tev atvērt jebkuru rotaslietu un ievietot to bez liekiem pūliņiem.

Tas, kādu darbarīka tipu Tev izvēlēties, būs atkarīgs no tā, kāda veida darbībai un kādām rotaslietām tas ir nepieciešams. Augstāk minētais multifunkcionālais darbarīks ir viens no visnoderīgākajiem rīkiem, jo tas ir pielāgots lielākajai daļai dizainu.

Kas man ir jāizmanto dermal tipa pīrsingam?

Dermal pīrsingi ir fascinējoša ķermeņa modifikācijas forma. Tos var nēsāt kā papildinājumu tetovējumam vai arī kā rotājumu. Dermal ir viena punkta punkcijas (single-point) pīrsings, kurā zem ādas, tiek ievietota anchor pamatne. Uz tās tiek uzskrūvēti dermal paradzētie uzgaļi.

Dermal pīrsinga punkcijas procedūra:

 1. Sterilizācija
 2. Adata vai arī biopsijas adata (dermal punch) tiek izmantota, lai ādā veiktu nelielu iegriezumu
 3. Tajā tiek ievietota anchor apakšdaļa jeb pamatne
 4. Uz anchor pamatnes tiek uzskrūvēts uzgalis, un pīrsings ir gatavs

Šajā procedūrā tiek parasti izmantoti tādi darbarīki kā speciāla biopsijas adata (izmērs ir atkarīgs no rotaslietas novietojuma) jeb dermal punch, dermal anchor ievietošanas rīks, un dermal knaibles. Pēc tam, kad dermal būs sadzijis, mēs iesakām Tev doties pie pīrsingu meistara, tā vietā, lai pats nomainītu derrmal rotaslietu. Šim pīrsingam ir sarežģītāks novietojums, tādēļ ir vērts izvēlēties profesionālu palīdzību.

Kas man ir jāizmanto, lai nomainītu labreti?

Vieglākais veids, kā nomainīt sadzijuša pīrsinga labreti, ir izmantojot labrešu pinceti. Izmanto gumijas cimdu vai arī kārtīgi nomazgā savas rokas ar dezinficējošām ziepēm un pārliecinies, ka esi rūpīgi notīrījis šo vietu ar Sālsūdens šķidumu. Pēc tam, kad viss būs nožuvis, izmantojot pinceti, stingri satver labreti. Atskrūvē uzgali ar pirkstiem un nomaini dizainu.

Tavai drošībai

Nespējam vien atkārtot - kad runa ir par pīrsingiem, profesionālu darbarīku izmantošana ir būtiska. Pīrsinga caurums, kurš ir ticis izdurts ar šujamo adatu un citiem mājā pieejamiem sadzīves priekšmetiem, var izraisīt infekciju vai deformēt caurumu, kā rezultātā nāktos pārtraukt rotaslietu nēsāšanu vai rastos nopietnākas sekas. Profesionālie piederumi ir izgatavoti no materiāliem, kuri ir ne tikai 100% droši, bet ir paredzēti tieši lietošanai pīrsingiem. Tas viss, lai garantētu, ka ar šīm precēm klientiem tiek piedāvāti droši un kvalitatīvi pakalpojumi.

Izmanto profesionālus, sterilizētus darbarīkus, paliec vesels un izbaudi savu jaunu ķermeņa rotaslietu!