Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Pīrsingu Darbarīki Pīrsingu Darbarīki

Pīrsingu Darbarīki

Atklāj šos profesionālos pīrsingu darbarīkus, kas nodrošinās pareizu un perfektu izpildījumu

Notiek ielāde...
Iepirkties pēc
Iepirkšanās opcijas

44 Produkti

Kārtot pēc
 1. Knaibles gredzenu atvēršanai
  19,90 €
 2. Pīrsingu adata "Mosquito" ar pašatbrīvojošu katetru
  0,95 €
 3. Play pīrsinga adata spēlēm gultā -50%
  Play pīrsinga adata spēlēm gultā
  0,60 € Samazināt līdz 1,20 € -50%
 4. Zipper maisiņi
  4,00 €
 5. Aizsargcaurules jeb "receiving tube"
  4,90 €
 6. Katetrs pīrsinga adatām
  0,65 €
 7. Sterila izliekta pīrsinga adata
  2,50 €
 8. Rotaslietu maisiņš no organza Rotaslietu maisiņš no organza -30%
  Rotaslietu maisiņš no organza
  0,70 € -30%
 9. Piekaramā slēdzene lieliem pīrsingiem
  37,90 €
 10. Sterila pīrsinga adata
  1,20 €
 11. Pašlīmējošie sterilizācijas autoklāva maisiņi
  12,90 €
 12. Pīrsinga adatas Pīrsinga adatas -50%
  Pīrsinga adatas
  16,45 € Samazināt līdz 32,90 € -50%
 13. Pincete "Pennington Slotted Tweezer"
  9,90 €
 14. Dermal Anchor ievietošanas rīks
  15,90 €
 15. Knaibles "Pennington Forceps"
  9,90 €
 16. Knaibles "Slotted Pennington forceps"
  9,90 €
 17. Knaibles "Foerster Slotted"
  9,90 €
 18. Pīrsinga knaibles Foerster
  9,90 €
 19. Knaibles gredzenu aizvēršanai
  19,90 €
lapā

Pīrsingu darbarīki

Bez skaistā izskata vislielākā pīrsingu priekšrocība ir to ciešā saikne ar cilvēka ķermeni. Pīrsingi ir kas vairāk kā tikai aksesuārs - tie ir daļa no cilvēku identitātes. Tieši tādēļ gan pīrsinga izduršana, gan arī rotu mainīšana ir delikāti jautājumi, kas prasa rūpes un uzmanību. Bieži vien rotu mainīšanai nepieciešami atbilstoši pīrsingu darbarīki, un mēs piedāvājam tikai labākos no labākajiem, kas noderēs gan profesionāliem pīrsingu meistariem, gan arī viņu klientiem. Šie ķermeņa pīrsingu darbarīki ir būtiski pīrsinga īpašnieka drošībai, tādēļ apskati mūsu kolekciju un atrodi visu, kas nepieciešams ar pīrsingu saistītām procedūrām.

Profesionāli pīrsingu darbarīki

Galvenais pīrsinga darbarīks ir adatas, kuras tiek izmantotas pīrsinga izduršanai ķermenī. Tām jābūt izturīgām un precīzi izgatavotām. Ja aprīkojums neatbilst pīrsingu meistara prasmēm, rezultāts nekad nebūs perfekts ne no stila, ne arī no drošības viedokļa. Pie mums Tu vari iegādāties pīrsinga adatas vairumā Tev nepieciešamajā izmērā un Tu būsi gatavs veikt pīrsingu 50 laimīgiem klientiem.

Mums ir arī plašs knaibļu un pincešu klāsts, piemēram, foerster knaibles mēles vai vaigu caurduršanai, lai nofiksētu caurduramo vietu, kamēr tiek veikts pīrsings. Apskati arī šo pincešu komplektu, kurā ietilpst dažādi rīki, kas ļaus precīzi izdurt sarežģītākus pīrsingus, piemēram, ausu, nabas vai krūtsgalu pīrsingus. Specifiskiem pīrsingiem noderēs pīrsingu adatu aizsargcaurulīte, kas palīdz novērst bojājumus, kuri var rasties no neparedzētām kustībām vai ja adata ieiet pārāk tālu.

Lielākajai daļai mūsu adatu ir iebūvēti katetri, kas palīdzēs Tev viegli ievietot rotu jaunajā pīrsingā. Taču, ja savu meistardarbu veikšanai Tu dod priekšroku klasiskajai pīrsinga adatai, Tu joprojām vari pievienot tai katetru un izmantot abu rīku sniegtos labumus. Klasiska pieeja un maksimāli ērta rotas ievietošana. Lieliski, vai ne?

Pīrsinga DarbarīksPīrsinga Darbarīks

Neprofesionāli pīrsingu darbarīki

Lielākā daļa mūsu pīrsingu darbarīku paredzēti profesionāļiem. Taču daži būs noderīgi arī ikvienam entuziastam, kurš vēlas sekot līdzi visām pīrsingu tendencēm. Tāds ir, piemēram, parocīgs mērīšanas rīks, kas ļauj noteikt rotas izmēru. Dažādi darbarīki pīrsingu mainīšanai ir sevišķi populāri, piemēram, īpašas knaibles, kas ļauj atvērt un aizvērt pīrsingu gredzenu ar satvertu lodīti (CBR) un segmentētus pīrsingu gredzenus, kuru ievietošana un izņemšana var būt sarežģīta. Mums ir arī daudzveidīgs multirīks, kas ļauj nomainīt jebkuru pīrsinga rotu. Tas ir ļoti noderīgs, ja Tu bieži maini rotas vai arī Tev nepieciešams ātri nomainīt rotu, nejauši nesavainojot sevi vai pīrsinga vietu.

Šie rīki izstrādāti gan profesionāļiem, gan arī ikvienam cilvēkam ar pīrsingu, kas nozīmē, ka tos ir vienkārši lietot - patiesībā, ērta lietošana ir galvenais šo rīku uzdevums, jo tie samazina visus garlaicīgos un neveiklos brīžus, ļaujot Tev koncentrēties uz interesantākām lietām.

Ķermeņa Pīrsingu DarbarīkiĶermeņa Pīrsingu Darbarīki

BUJ

Kādu rīku pīrsingu meistari izmanto, lai nomainītu rotu?

Tas ir ļoti atkarīgs no pīrsinga novietojuma un rotas veida. Piemēram, labretēm parasti ir gludas aizmugures un diezgan mazi dekoratīvi uzgaļi, tādēļ darboties ar rotu ir grūti, ja vien pa rokai nav īpašu labrešu knaibļu ar gludu un ar rievotu uzgali. Ja labrete nav nofiksēta, tas nozīmē, ka tā visticamāk rotēs, kamēr Tu mēģināsi atskrūvēt dekoratīvo uzgali.

Vēl viens piemērs ir mikrodermāla pīrsings, kura pamatne atrodas zem ādas, tādēļ uzgaļa mainīšanai nepieciešama ļoti smalka pincete ar kuru satvert pamatni, kamēr tiek atskrūvēts uzgalis. Katrs pīrsinga veids ir unikāls, tādēļ pīrsingu aprīkojums, kas nepieciešams to stingrai satveršanai (parasti gan tās ir knaibles vai pincete), var nedaudz atšķirties.

Ko es varu izmantot pīrsingu knaibles vietā?

Ja Tev jānomaina pīrsinga rota, bet Tev nav nepieciešamo darbarīku pīrsingu mainīšanai, Tev ļoti uzmanīgi (!) jāizmanto pirksti un jāapstājas, ja kaut nedaudz jūti sāpes vai arī ja Tev ir grūti piekļūt pīrsingam. Mēs neiesakām improvizēt un izmantot kā pīrsingu darbarīkus kādus no ikdienā sastopamajiem priekšmetiem, jo tie nav paredzēti šim uzdevumam un Tu riskē savainoties. Ja nevari nomainīt rotu patstāvīgi, dodies pie profesionāla pīrsingu meistara. Tu to nenožēlosi.

Kā izņemt septum pīrsingu gredzenu bez knaiblēm?

Izņemt pīrsinga rotu bez jebkādiem rīkiem - tas ir iespējams. Taču rīki šo procesu atvieglo. Parasti septum pīrsingu gredzenu nav grūti ne izņemt, ne ielikt, it sevišķi, ja rotai ir ērts aizvēršanas mehānisms. Lielākajai daļai mūsu rotu tāds ir, piemēram, posms ar eņģīti, kuru viegli atvērt un aizvērt ar klikšķi.

Tas pats attiecas arī uz daith pīrsingu gredzeniem, kas ir vēl viens pīrsings, kurš atrodas šaurā ķermeņa vietā. Kamēr vien Tava rota ir labi izstrādāta un pirms ievietošanas Tu iemācies, kā tā darbojas, Tu vari to nomainīt kad vien vēlies, neizmantojot knaibles vai citus pīrsingu darbarīkus.

Taču vislabākais rīks tieši šim uzdevumam ir ķirurģisko cimdu pāris. Nepieciešams neliels treniņš, lai iemācītos ar tiem apieties, taču, ja to izdarīsi, Tev būs daudz ērtāk satvert rotas un, ja lietosi cimdus pareizi, Tu pasargāsi sevi arī no baktērijām.