Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Industriālā Pīrsinga Rotas Industriālā Pīrsinga Rotas

Industriālā Pīrsinga Rotas

Atklāj plašo industriālā pīrsinga rotu klāstu: dažādu formu, krāsu, izmēru un stilu rotaslietas

Notiek ielāde...
Iepirkties pēc
Iepirkšanās opcijas
Krāsa
Dārgakmens krāsa
Garums

25 Produkti

Kārtot pēc
 1. Industriālais stienītis ar lapiņām un kristāliem
  9,90 €
 2. Taisnais stienītis ar bumbiņveida uzgaļiem
  2,90 €
 3. Industriālais stienītis ar pinuma dizainu
  3,90 €
 4. Industriālais stienītis bultas formā
  6,90 €
 5. Industriālais stienītis ar kristāliņu rindu
  13,90 €
 6. Industriālais stienītis ar dimanta mirdzuma uzgaļiem Industriālais stienītis ar dimanta mirdzuma uzgaļiem -50%
  Industriālais stienītis ar dimanta mirdzuma uzgaļiem
  4,45 € Samazināt līdz 8,90 € -50%
 7. Industriālais stienītis ar 3 noņemamiem vītņotiem opāliem Industriālais stienītis ar 3 noņemamiem vītņotiem opāliem -50%
  Industriālais stienītis ar 3 noņemamiem vītņotiem opāliem
  11,95 € Samazināt līdz 23,90 € -50%
 8. Industriālais stienītis ar 3 noņemamiem kristāliņiem
  15,90 €
 9. Industriālais stienītis ar uzgaļiem rotātiem ar dzidru kristālu
  10,90 €
 10. Industriālais stienītis ar trīs zvaigžņu rotājumu
  3,90 €
 11. Industriālais stienītis ar koka formas rotājumu
  10,90 €
 12. Taisns stienītis ar dzeloņveida uzgaļiem
  3,90 €
 13. Industriālais pīrsings atslēgas formā
  4,90 €
 14. Industriālais stienītis ar spārniem
  3,90 €
 15. Industriālais stienītis skrūves formā
  5,90 €
 16. Industriālais pīrsings ar harpūnu un taustekli
  9,90 €
 17. Industriālais stienītis ar zig zaga dizainu
  4,90 €
 18. Industriālais stienītis ar metāliskas krāsas akrila uzgaļiem
  2,90 €
 19. Industriālais stienītis ar tekstu
  4,90 €
 20. Industriālais pīrsings ar krustu
  3,90 €
 21. Industriālais stienītis ar bezgalības simbolu
  10,90 €
lapā

Industriālais pīrsings

Harizmātisks un nedaudz dumpiniecisks - šī unikālā, "divi vienā" industriālā auss pīrsinga magnētiskajam valdzinājumam ir grūti pretoties. Turklāt ar efektīvu akcentu var atraisīt pilnu tā estētisko potenciālu, un mēs esam cītīgi pastrādājuši, lai tos apkopotu izmeklētā klāstā. Piedāvājam Tev izvēlēties augstas kvalitātes industriālā pīrsinga rotaslietas visdažādākajos izmēros, krāsās un materiālos (to skaitā no ķirurģiskā tērauda un akrila). Dodies atklāt savus jaunos favorītus jau šodien!

Kad teicām, ka industriālais pīrsings ir unikāls, nebijām pārspīlējuši. To veido gliemežnīcas augšdaļā divās pretējās skrimšļa ieloces pusēs esoši helix pīrsingi, kuri ir savienoti ar garu stienīti. Industriālais pīrsings piedāvā avangardisku konstrukciju sevis drosmīgai pašizpausmei, izaicinot apkārtējos uzklausīt Tavas individualitātes vēstījumu. Dziedātāja Mailija Sairusa ir viena no apburošākajām šī pīrsinga īpašniecēm - tā ir pazīstama ar saviem neskaitāmajiem auss pīrsingiem, starp kuriem viņas dekorētais industriālais pīrsings izceļas visvairāk.

Industriālais PīrsingsIndustriālais Pīrsings

Industriālā stienīša pīrsings izstaro pievilcīgu pārliecību un nenoliedzami apliecina Tavu iekšējo spēku nebaidīties būt sev pašam. Šis pīrsings ne tikai pats par sevi rada pārsteidzošu iespaidu, bet ar labi piemeklētu rotaslietas dizainu tas Tavu neatkārtojamo personīgo stilu var izcelt ar rotaļīgu pikantumu. Standarta industriālā pīrsinga rotaslieta ir vienkāršs, taisns stienītis, kura pārlaicīgais dizains padara to par populāru izvēli. Ja vēlies kaut ko spraigu un temperamentīgu, Tev varētu patikt plūstoša sirds ritma līknes forma. Savukārt, ja meklē kaut ko interesantu ar atjautīgu taisnā stienīša dizainu, tad apsver izrotāt ausi ar stilīgu bultu. Atceries arī krāsu maģisko iedarbību: pat vienkāršāko rotu pamainot uz citas krāsas modeli, Tu vari izmainīt tās dizaina ietekmi uz kopējo tēlu un radīt jaunu noskaņu gammu.

Industrial PiercingsIndustrial Piercings

Ņemot vērā šī dubultpīrsinga īpatnības, tam nav īsti pieejami industriālie auskari tradicionālajā izpratnē, taču tā abus pīrsingus Tu vienmēr vari izrotāt atsevišķi vai arī kombinēt stienīti ar auskariņu citu veidu pīrsingos. Iespējams, ka neliels, piemīlīgs auskariņš, piemēram, auss ļipiņā, tragus vai pat helix, tieši blakus stienītim būs perfekts papildinājums izteiksmīgajam industriālajam pīrsingam, radot līdzsvarotu kompozīciju. Vai arī distancējies no nosvērtā, radot vairāku aksesuāru sajaukumu izaicinošā un skatienu pievērsošā pārpilnībā. Industriālais pīrsings dod iespēju būt absolūti brīvam savās radošajās izpausmēs, tādēļ to izmanto un pārvērt sava stila vīziju realitātē.

Izpēti mūsu industriālā pīrsinga rotaslietu kolekciju un atklāj tajā vērtīgus dārgumus. Turklāt ar mūsu piedāvāto ātro piegādi Tu jau pavisam drīz ar tiem varēsi piešķirt savam stilam jaunas un bagātīgas nianses!

Industriālais Auss PīrsingsIndustriālais Auss Pīrsings

Kādi ir industriālo pīrsingu stienīšu standarta izmēri?

Industriālā stienīša standarta biezums ir 1,6 mm. Savukārt stienīša garums būs atkarīgs no Tavas auss anatomiskās uzbūves īpatnībām un no tā, kurā vietā ir caurdurts pīrsings.

Kādēļ industriālo pīrsingi dzīst tik ilgi?

Ja to kopj pareizi, industriālais pīrsings dzīst aptuveni 6 līdz 12 mēnešus. Tas ir tādēļ, ka tas tiek “izveidots” biezā skrimšļaudu kārtā, caurdurot divus atsevišķus pīrsingus. Ir nepieciešamas divkāršas rūpes un uzmanība, jo abas brūces ir pakļautas infekcijas riskam. Salīdzinoši ar mīkstajiem taukaudiem, kuri ir labi apasiņoti un bagātināti ar skābekli, skrimšļaudi dzīst krietni ilgāk. Lai sekmētu dzīšanu, abas brūces kop regulāri

Industriālā Stienīša PīrsingsIndustriālā Stienīša Pīrsings

Kā apkopt dzīstošu industriālo pīrsingu?

Mēs iesakām to kopt, tāpat kā jebkuru citu dzīstošu pīrsingu. Uzmanīgi, ar saudzīgām kustībām apmazgā dzīstošo pīrsingu divas reizes dienā: vienreiz ar ūdeni un pH neitrālām ziepēm un otrreiz - ar sāls šķīdumu. Sāls ir lielisks antiseptiķis, kas attīrīs kanālu no izdalījumiem un netīrumiem. Tas ir tikai ieteikums, ir svarīgi stingri sekot pīrsingu meistara sniegtajiem norādījumiem.

Atceries vienmēr nomazgāt rokas un centies lieki nepieskarties pīrsingiem, lai izvairītos no kairinājuma un infekcijas rašanās. Turklāt, neievērojot piesardzību un nepareizi kopjot pīrsingus, tiek aizkavēta to dzīšana. Tā kā runa ir par diviem pīrsingiem, esi īpaši uzmanīgs!

Kā mainīt industriālā pīrsinga stienīšus?

Lai gan industriālu veido divi pīrsingi, to stienīšu ievietošana un izņemšana ir tikpat vienkārša, cik to nomaiņa jebkurā citā pīrsingā. Pirms sāc, atceries vispirms kārtīgi nomazgāt rokas. Pēc tam, vienā pusē pavelkot stienīti nedaudz uz āru, noskrūvē vienu no uzgaļiem. Tad, turot otru nenoskrūvēto uzgali, lēnām izvelc stienīti no abiem pīrsingiem. Tagad ievieto citu stienīti tajā pīrsingā, kas atrodas augstāk, auss priekšpusē, izbīdot to cauri otram - stingri ieskrūvē uzgali un voila! Ņem vērā, ka šis process var atšķirties - atkarībā no stienīša formas un tā, vai tam centrālajā daļā ir dekoratīvs dizains. Turklāt noteikti iepazīsties arī ar stienīša aizdari (ne visiem ir skrūvējami uzgaļi) un to, kā pareizi to lietot, lai izvairītos no pīrsinga traumēšanas un rotas sabojāšanas. Starp citu, mūsu e-veikalā ir pieejami stienīši ar iekšējo vītni, kas ievietošanas un izņemšanas laikā neizraisīs diskomfortu un nesaskrambās ādu.

Ievēro to, ka nav ieteicams mainīt rotaslietas, kamēr abi pīrsingi nav sadzijuši - tas var ne tikai tos kairināt, bet pastāv risks arī izraisīt bakteriālu infekciju. Turklāt neatstāj pīrsingus bez rotaslietas, jo, kamēr tie ir atvērta brūce, kas nav izveidojusies par kanālu jeb fistulu, tie sašaurināsies un sāks aizaugt. Ņem gan vērā, ka, lai gan krietni lēnāk, tas var notikt arī ar sadzijušu pīrsingu, ja rota tajā ilgi nav tikusi ievietota.

Industriālā Pīrsinga AuskariIndustriālā Pīrsinga Auskari