Par Bodymod.lv veikalu

Notiek ielāde...

Bodymod ir viens no visstraujāk augošajiem rotaslietu zīmoliem Eiropā, kas nemitīgi paplašina savu darbību visur pasaulē. Mūsu stāsts aizsākās Dānijā, 2005.gadā. Mēs rīkojām konferences un izveidojām interneta forumu, lai radītu atvērtu kopienu ne tikai profesionāļiem, bet arī cilvēkiem, kuru kaisle pret pašizpausmi tiek projicēta sava ķermeņa greznošanā.

Mūsu aizrautība ar pīrsingu rotaslietām, un kopienas augošā interese, mums lika koncentrēties uz tiešsaistes, augstas kvalitātes pīrsingu rotaslietas mazumtirdzniecību. Piecus gadus vēlāk tika dibināts Bodymod pīrsinga interneta veikals.

Mūsu Stāsts

Kā mazumtirgotājs Bodymod sāka darboties 2010. gada 18. janvārī Dānijas dienvidos. Pirms tās dienas, mūsu dibinātāji, Janus un Jeppe, kompānijas izveidē bija ielikuši daudz darba. Viņi apvienoja vārdus 'Body' (ķermenis) un 'Modification' (modifikācija), lai paustu savu aizrautību pret cilvēka vēlmi dekorēt savu ķermeni kā mākslasdarbu; tā tika dibināts Bodymod. Kad no rīta tika pieņemti pirmie pasūtījumi, viņi bija neizsakami priecīgi. Ir pagājuši jau vairāki gadi, un Bodymod ir zīmols, kas apkalpo valstis visā pasaulē - vairāk nekā 20 valodās - tostarp arī latviešu.

Bodymod iesāka savas gaitas nelielā istabiņā, kā tiešsaistes kopiena. Šajā mazajā istabiņā aizsāktais piedzīvojums noveda līdz lielākiem apartamentiem, tad līdz pagrabiņam lielākos apmēros un pēc tam jau uz pienācīgām ofisa un noliktavas telpām. Pašreiz kompānija ir sadalīta loģistikas un adminitratīvu iemeslu dēļ - noliktava tiek pārvaldīta Vācijā, bet Maltā tiek pildītas administratīvās funkcijas. Papildus minētajām vietām, cilvēki no dažādām pasaules malām veic nepieciešamo atbalstu kompānijas darbībā.

Par Ko Mēs Iestājamies

Mēs Bodymod novērtējam līdzvērtību, pašizpausmi, daudzveidību, drosmi, empātiju un oriģinalitāti. Mēs ticam, ka pasaule būtu daudz labāka vieta, ja vien cilvēki vairāk spētu viens otru pieņemt un cienītu citu cita unikalitāti. Mēs iestājamies par vienlīdzību un vēlamies iedvesmot visus būt sev pašiem un praktizēt pašizpausmi jebkādā tā oriģinālā veidā. Tetovējumos, ar pīrsingu rotām, meikapā, vai jebkurā citā mākslas ekspresijā.

Mēs iedvesmojam cilvēkus uz pašizpausmi.

Mūsu Komanda

Mūsu komanda ir tas, kas padara mūsu zīmolu tik īpašu. Kā Bodymod komanda, mēs esam kaislīgi par to, ko mēs darām, esam atvērti jaunām idejām un komunicējam viens ar otru, kad ir jātiek galā ar izaicinājumiem. Mēs ticam sinerģijai. Mūsu komanda atrodas dažādās pasaules malās. Daži no mūsu darbiniekiem stiprina mūsu komandu no Maltas līdz Honkongai, vai no Zviedrijas līdz Portugālei. Mēs tiešām nejokojam, kad sakām, ka Zeme ir mūsu mājas.

Mūsu apņemšanās

Kad runa ir par pīrsinga rotaslietām, mēs nebaidāmies pacelt latiņu. Mēs piedāvājam plašu klāstu ar unikāliem dizainiem un neskaitāmus augstas kvalitātes materiālus (titāns, ķirurģiskais tērauds, 14 karātu zelts, organiski materiāli utt.). Mēs tiecamies apkalpot visa gada gājuma cilvēkus. Izpētot mūsu vietni, Tu noteikti atradīsi sev vispiemērotākās rotaslietas, ar kurām Tu varēsi izdekorēt savu ķermeni no galvas līdz papēžiem.

Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt lielisku klientu apkalpošanas servisu un augstas kvalitātes rotaslietas par pieejamām cenām. Mēs Tev garantējam:

  • Izcila klientu apkalpošana
  • Samazināts CO2 izmešu daudzums
  • Droši maksājumi
  • Droša piegāde

Paldies, ka izvēlējies mūs, priecīgu Tev pārlūkošanu!