Bodymod Ziemassvētku kalendārs
Aplūko šodienas piedāvājumu
Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

18 Produkti

Kārtot pēc
  1. Tējas koka eļļa pret pīrsingu iekaisumiem
    7,90 €
  2. Žožoba eļļa
    11,90 €
lapā

Pīrsingu kopšanas līdzekļi

Veicot ādā punkciju, tiek radīta svaiga brūce. Tikko caurdurtiem pīrsingiem, tāpat kā visām citām brūcēm, ir nepieciešams laiks, lai sadzītu. Izmantojot Bodymod veikalā piedāvātos produktus, Tu vari parūpēties par to, lai radītu savam pīrsingam vislabākos apstākļus, kuri palīdzēs tiem sadzīt ātrāk un bez komplikācijām. Labi sadzijusi brūce rezultātā radīs pievilcīgu pīrsingu. Zemāk Tu atradīsi informāciju par to, kā pareizi parūpēties par savu pīrsingu.

Kādi ir labākie pīrsingu pēcaprūpes produkti?

Bodymod piedāvā plašu pēcaprūpes produktu klāstu. Mums ir pīrsingu tīrīšanas salvetes, geli nepatīkamu smaku novēršanai un pat tetovējumu pēcaprūpes losjoni. Viens no mūsu un pircēju iemīļotākajiem pīrsingu kopšanas līdzekļu favorītiem ir Holey Butt’r sviestiņš, kas tiek izmantots, lai apkoptu stieptos auss ļipiņas pīrsingus. Tu vari to izmantot stiepšanas procesa laikā, lai novērstu sausumu, kairinājumu un mitrinātu savu ausu ādu. Kā arī mums ir Tējas Koka Eļļa kairinājumam, Sālsūdens Šķīdums pīrsingiem un Sprejs Pīrsingu Pēcaprūpei, kas ir universāls līdzeklis, kuru var izmantot iekšējai un ārējai audu apstrādei.

Padomi labai higiēnai

Ja Tev ir tikko caurdurts pīrsings, Tev būs par to jāparūpējas, lai zona ap brūci vienmēr būtu tīra. Izvairies no kairinājumiem, nepieskaries un neļauj nevienam citam pieskarties klāt pie Tava pīrsinga, jo infekcija un iekaisums var rasties pat no viena pieskāriena. Ja Tev ir lūpas vai mēles pīrsings, tad divu - triju nedēļu laikā pēc pīrsinga punkcijas skūpstīties nav ieteicams. Mēs zinām, ka pilnībā pasargāties no dažādiem, neparedzamiem faktoriem nav iespējams, tieši tāpēc ir jāizmanto aprūpes līdzekļi, ar kuru palīdzību var dezinficēt un apstrādāt pīrsingu.

Uzticies savam ķermenim un ļauj tam sevi atjaunot dabiskā veidā. Tas, protams, nenozīmē, ka Tu nevari atvieglot šo procesu. 2-3 reizes dienā apstrādā pīrsinga vietu ar sālsūdens šķīdumā samitrinātu vates spilventiņu. Atkarībā no nepieciešamības, pīrsinga apstrādes laikā ar iepriekš nomazgātām rokām Tu ar maigām kustībām vari pagriezt sava pīrsinga rotu.

Tu vari nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, bet centies izvairīties no kairinājuma, piemēram, noklājot savu nabas vai krūtsgala pīrsingu ar īpašu, pīrsingiem paredzētu plāksteri un sportojot nēsā gaisu caurlaidošas drēbes. Nemaini savu oriģinālo rotaslietu, līdz Tavs pīrsings nebūs pilnībā sadzijis un, gadījumā, ja neesi pārliecināts par to, kā pareizi nomainīt rotu, palūdz savam pīrsingu meistaram palīdzību.

Ja esi nolēmis izņemt savu rotaslietu, turpini apstrādāt pīrsinga vietu, līdz tā caurums būs pilnībā aizaudzis, tādējādi izvairoties no baktēriju iesprostošanās, kā rezultātā var rasties rēta.

Ja ieteikumus paturēsi prātā, tad dzīšanas procesam vajadzētu būt vieglam un patīkamam. Ņem vērā, ka daudziem pīrsingiem ir nepieciešama citādāka pieeja pēcaprūpei. Orālajiem un septum pīrsingiem ir jāveic apstrāde, kas atšķirsies no auss ļipiņas pīrsinga apkopšanas. Informē sevi pienācīgi un, ja nepieciešams, lūdz profesionāļa palīdzību.