Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Teflona līmlente strečingam

5,90 €
Noliktavā

Jūs noteikti esat iedomājies par to, ka noteikti būtu jābūt labākam veidam kā izstiept tuneli vai strečerus, neizmantojot strečeri. Izstiepiet jūsu pīrsingus ar PTFE līmlenti jeb Teflona līmlenti. 

Regulārie strečeri var izstiept līdz pat diviem un četriem izmēriem (1 un 2 mm) seansā, bet Teflona līmlente ļauj jums to darīt cik daudz jūs to vēlaties, jūs varat sākt ar tikai 0.0003 collām (0.075 mm) seansā. Mēs jums pastāstīsim kā! Ar šo tuneļu līmlenti tas ir ļoti vienkārši. Jums ir vajadzīgs tikai plugs vai tunelis - apskatiet mūsu ķirurģiskā tērauda tuneli ar o-rinķiem. Viss kas jums ir jādara ir jāaizlīmē tunelis ar Teflonu pāris reizes. Kad ievietosiet to savā pīrsingā, tas lēnām un saudzīgi to stieps. Kad vēlēsieties izstiept pīrsingu vēl vairāk, aplīmējiet rotaslietu ar vēl vienu kārtu līmlentes. 

Jūs varat būt pārliecināti, ka tas jums izdosies. Jums būs vairāk nekā 10 jardu (vairāk kā 10 metri) līmlentes. 

Jūs varēsiet stiept savus pīrsingus tik ātri vai lēni vēlaties, tas ir atkarīgs no jums. Jums nebūs nepieciešams cits produkts, jo PTFE ir mīksta un gluda virsma. 

Atcerieties, ka stiepšana ar Teflona līmlenti ir nedaudz sarežītāk kā parasti, jo tam vajag nedaudz laika un pacietības. Tas ir noderīgs pēc 2-izmēra (kad izmēra attiecība starp strečeriem sāk pieaugt 1 mm vietā 2 mm). 

Šī līmlente ir aptuveni 13 jardus (12 metrus) gara. 

Informācija
VārdsTeflona līmlente strečingam
SKUCare-PTFE
TipsPēcaprūpes līdzeklis
NovietojumsStrečings
MateriālsPTFE/Bioplastmasa
KrāsaBaltā
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Teflona līmlente strečingam
Jūsu vērtējums
Teflona līmlente strečingam