Iedvesma jaunām stila vēsmām

Līdz pat -25% atlaide - Sortimentā jaunas rotas

Iedvesma jaunām stila vēsmām

PĒRC 2, MAKSĀ PAR 1

Jauns piedāvājums katru dienu

MAKSĀ VAIRĀK - IETAUPI VAIRĀK

MAKSĀ VAIRĀK - IETAUPI VAIRĀK

Saņem -15% atlaidi, iepērkoties 40 € vērtībā vai vairāk

100 dienu atteikuma tiesības
IZSEK. PIEGĀDE 3,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...
Iepirkties pēc
Iepirkšanās opcijas
Krāsa
Dārgakmens krāsa
Tips

Produkti 1-48 no 65

Kārtot pēc
 1. Viltus pīrsingu gredzens
  2,90 €
 2. Viltus krūtsgala pīrsings ar Tribal izgreznojumu
  5,90 €
 3. Viltus septum pīrsings ar ķēdi
  5,90 €
 4. Viltus plugs
  3,90 €
 5. Viltus auss pīrsings
  4,90 €
 6. Auss kaffs ar ķēdes dizainu un kristāliem
  8,90 €
 7. Auss kaffi ar kristāliem pārklātām koku lapām
  14,90 €
 8. Viltus septum pīrsings ar opālu un ķēdes dizainu
  12,90 €
 9. Viltus plugi kupola formā
  4,90 €
 10. Auss kaffi ar sirdīm filigrānā stilā
  4,90 €
 11. Fake deguna pīrsingu gredzens ar laimes kauliņa dizainu un kristāliem
  6,90 €
 12. Viltus krūtsgala pīrsinga vairogs ar sirdīm
  5,90 €
 13. Auss pīrsinga kaffs ar bumbiņām
  4,90 €
 14. Viltus deguna pīrsings ar sirds formas dekoru
  8,90 €
 15. Viltus krūtsgala pīrsings ar spārniem
  4,90 €
 16. Auss kaffi ar filigrānu dizainu un diviem melniem kristāliem
  3,90 €
 17. Viltus deguna pīrsings ar kristālu
  1,90 €
 18. Auss kaffi ar ornamentiem filigrānā tehnikā
  2,90 €
 19. Auss kaffs ar platu joslu filigrānā stilā
  2,90 €
 20. Viltus strečeris radziņveida
  3,90 €
 21. Viltus plugs no ķirurģiskā tērauda
  4,90 €
 22. Viltus strečeri dažādās krāsās
  3,90 €
 23. Viltus deguna pīrsings ar kristāliem noklātu zvaigznīti
  4,90 €
 24. Auss kaffi ar ķeltu sirdi un ķēdīti
  3,90 €
 25. Viltus septum pīrsings ar vienkāršu dizainu
  9,90 €
 26. Auss kaffi ar dubulto krustu
  5,90 €
 27. Viltus plugi dažādos izmēros
  4,90 €
Lapa
lapā

Clip-On jeb Klipša pīrsingu rotaslietas

Klipša pīrsinga rotas, zināmas arī kā viltus jeb fake pīrsinga rotas, ir īpaši paredzētas tiem cilvēkiem, kuri pagaidām nav apņēmušies vai arī kāda cita iemesla dēļ nevar caurdurt īstu pīrsingu. Viltus ķermeņa rotaslietas izskatās tik reālistiski, ka reti kāds apšaubītu vai pamanītu to, ka tās nav īsta pīrsinga rotas. Tās kalpo kā modes aksesuārs un ir lielisks papildinājums jebkuram tēlam, turklāt bez jebkādām saistībām. Vai esi aizdomājies par pīrsinga caurduršanu, bet neesi gatavs tādam atbildīgam lēmumam? Tad viltus ķermeņa rotaslietas ir kā radītas Tev! Visās mūsu tīmekļa vietnes attiecīgajās kategorijās Tu varēsi atrast:

Kā tas ir redzams mūsu piedāvātajā, plašajā rotu klāstā, gandrīz katru ķermeņa pīrsingu ir iespējams imitēt ar viltus rotas palīdzību.

Kur iegādāties clip-on pīrsingu rotas?

Pateicoties to lielajai popularitātei, Tu daudzos bižutērijas tiešsaistes veikalos atradīsi dažādu viltus rotaslietu kolekcijas. Tomēr mēs iesakām modes zīmola vietā izvēlēties tādu pīrsingu interneta veikalu kā Bodymod, lai izvairītos no rotaslietu iegādes, kuras ir izgatavotas no alerģiju izraisošiem materiāliem. Pasūtīt viltus pīrsingu rotas no aizdomīgiem interneta veikaliem ir bīstami, jo rotaslietas varētu būt neprasmīgi apstrādātas, ar asām malām vai nekvalitatīviem atvēršanas/aizvēršanas mehānismiem. Aplūko mūsu regulāri papildināto klāstu un atklāj labākās kvalitātes rotas.

Klipšu jeb clip-on ķermeņa rotaslietu priekšrocība ir tā, ka Tu bez pūlēm varēsi atsvaidzināt savu tēlu, neveicot savā ķermenī nekādas pārmaiņas. Turklāt viltus pīrsingu rotas ir drošs risinājums grūtniecēm. Ar šiem viltus pīrsingu aksesuāriem Tu varēsi rotāties tāpat kā ar īstajām pīrsingu rotām, kurus, salīdzinoši, noņemt būs daudz vieglāk. Magnētiskās rotaslietas ir populāra izvēle, it īpaši jauniešu vidū. Tos ir viegli uzlikt un tikpat viegli noņemt. Ja izvēlēsies nēsāt šādas ķermeņa rotaslietas, pārliecinies, ka esi tās noņēmis, pirms dodies gulēt. Tā kā šie aksesuāri nav ievietoti pīrsingā, Tu tos guļot vari pazaudēt vai arī pat norīt. Pirms dodies uz čuču muižu, atceries noņemt rotas!

Viltus pīrsinga kategorijas

Viltus Strečings

Auss ļipiņu stiepšana jeb strečings ir ļoti ilgs un dažreiz nepatīkams process. Tomēr, ja Tu vēlies izbaudīt šī stila priekšrocības, tā vietā Tu vari nēsāt viltus plugu. Šis modernā dizaina rota ir izgatavota no ķirurģiskā tērauda un ir pieejama trīs krāsās. Ja dod priekšroku organiskiem materiāliem, mums ir tāds pats, no koka izgatavots modelis. Tas ir pieejams četrās dažādās krāsās. Kā arī mums ir strečeri jeb tapers, piemēram, šis, no akrila izgatavotais modelis ar ķirurģiskā tērauda detaļām un spirāles (radziņveida) formu, kas ir pieejams septiņās dažādās krāsās. Tomēr, lai Tu varētu nēsāt šīs rotas, ir nepieciešams 1.2 mm standarta izmēra auss pīrsinga caurums.

Klipša nabas rotaslietas

Viltus nabas pīrsinga rotas ir jautrs papildinājums Tavam pludmales sezonas stilam, turklāt, tos ir neticami viegli uzlikt. Viss, kas Tev ir jāizdara, ir virs nabas, uz ādas jāuzklipsē riņķis, un voila! Tev ir piemīlīgs nabas pīrsinga gredzens ar piekariņu.

Viltus deguna pīrsingu gredzeni un nagliņas

Klipša deguna pīrsingu riņķus var uzlikt un noņemt pāris sekunžu laikā. Pateicoties to formai, tie perfekti der vairumam deguna formu. Ja vēlies kaut ko elegantu, Tu vari izvēlēties mirdzošu rotu, bet jautram stilam - krāsainu rotaslietu. Un tiem cilvēkiem, kuri vēlas maksimāli reālistisku pīrsingu, mums ir caurspīdīgas viltus deguna pīrsinga nagliņas.

Viltus mēles stienīši

Viltus mēles stienīši ir lielisks veids, kā izmēģināt to, kā izskatītos īsts mēles pīrsings. Šādi viltus stienīši visbiežāk tiek izgatavoti no akrila un turas, piesūcot tos klāt pie mēles virsmas. Tos mūsu interneta veikalā Tu atradīsi dažādās krāsās. Kā arī mums ir tumsā spīdošas rotas, kuras lieliski derēs, lai rotātos jautrai ballītei.

Klipšu krūtsgalu vairogi

Krūtsgala vairogi ir ļoti seksīgi un pamazām kļūst arvien populārāki. Pirms Tu nolem caurdurt savus krūtsgalus, Tu vari izmēģināt kādu no mūsu viltus krūtsgalu pīrsingu rotu dizainiem. Nēsāt viltus krūtsgala rotu ir labāk, nekā paciest sāpīgo procesu, kad šajā tik ļoti jūtīgajā ķermeņa vietā tiek cauri izdurta adata. Tāda veida pīrsings ir atvēlēts tikai drosmīgajiem, bet, neraizējies, jo pateicoties viltus ķermeņa rotaslietām, it īpaši ar tādu rotu kā šī, arī Tu varēsi izgreznot savus krūtsgalus.

Auss kaffi

Auss kaffi šobrīd ir ļoti aktuāli, un tas nav brīnums. Tie izskatās satriecoši, tos ir neaprakstāmi viegli lietot un tie piešķir modernu šiku. Bodymod domā par visiem. Mums ir plašs, viltus auss pīrsingu rotu dizainu klāsts, sākot ar šo čūskas modeli, līdz šim trīskāršā riņķa auss kaffam.

Klipša septum pīrsingu gredzeni

Daudziem cilvēkiem patīk septum pīrsingi, bet reti kurš vēlas piedzīvot ilgstošo dzīšanas procesu. Turklāt, ir cilvēki, kuriem nav tam anatomiski piemērota deguna staprsiena, kas ļautu veikt šāda pīrsinga punkciju. Tādā gadījumā viltus septum gredzeni ir lielisks risinājums. Bodymod ir plašs dizainu sortiments, kuri ir izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram: