Pīrsinga rotaslietu izmēri

Notiek ielāde...

Izmēriet savu pīrsinga rotaslietu

Jums ir pīrsings, bet Jūs precīzi nezināt, cik lielai jābūt jaunajai rotaslietai? Jums palīdzēsim mēs un Jūsu bankas karte. Turiet karti ekrāna priekšā un mainiet slīdņa pozīciju, kamēr Jūsu kartes izmērs pilnīgi nesakritīs ar kartes attēlu uz ekrāna. Tagad Jūs varat uzzināt nepieciešamos izmērus, izmantojot piedāvātos attēlus.

Stienīša platums jeb biezums

Visi Bodymod interneta veikalā norādītie izmēri (diametrs, garums un stienīša biezums) ir izteikti milimetros. Ārzemju rotaslietu veikali izmērus visbiežāk apzīmē ar “g”, izmantojot mērvienību “gauge” (biezums). “Stienīša biezums” būtībā ir tā platums, tādēļ, ja Tev, piem., ir mēles pīrsings, visticamāk, kaTavas rotas stienīša biezums ir 1,6 mm.

Garums

Pārsvarā mūsu rotaslietu garums produkta vai tehniskās informācijas aprakstā ir norādīts milimetros. Rotaslietu garums tiek mērīts no viena tās gala līdz otram, t. i., tikai stienīša redzamā daļa. Attiecībā uz izliektajiem stienīšiem, piemēram, uzacu gredzeniem vai nabas pīrsingu rotām, tiek mērīts nevis stienīša garums, bet gan īsākais attālums (starpība) no viena uzgaļa līdz otram.

Diametrs

Diametrs ir jēdziens, kuru var attiecināt uz dažādiem objektiem. Tomēr pīrsingu industrijā to visbiežāk izmantos, lai norādītu uzgaļa/lodītes vai stiepto auss pīrsingu rotu diametru.

Var šķist nepierasti, kad, runājot par uzgaļiem/lodītēm, tiek minēts ne tikai diametrs, bet arī stienīša biezums. Tas ir tādēļ, ka tas tiek izmantots, lai norādītu, kāda izmēra uzgaļi konkrētajam stienītim būs piemēroti. Tātad, ja tiek minēts stienīša biezums, piemēram, 1,6 mm, tad šis izmērs attieksies uz uzgaļa vītni. Šajā gadījumā uzgalis būtu lieliski piemērots mēles pīrsinga rotai. Tomēr, ja norādītais izmērs būtu 1,2 mm, tad mēles pīrsinga rotai tas būtu par mazu, savukārt lielākajai daļai labrešu tas derētu lieliski.

“Stretch”, strečingu jeb tuneļu diametrs attiecas uz stiepto auss pīrsinga diametru. Šādu pīrsingu rotu diametrs tiek mērīts tās šaurākajā daļā, kura parasti atrodas rotaslietas centrā. Attiecībā uz strečingu rotām, tādām kā plugi, tuneļi un strečeri, kuri ir neparastas formas, norādīt izmēru (garums / augstums / platums) nav vienkārši. Tomēr Tu vienmēr vari ar mums sazināties, ja Tevi interesē uzzināt konkrētas rotaslietas izmēru.

Zemāk ir vizuāli attēlota iepriekš aprakstītā informācija.

Garums

Stienīša biezums

Uzgaļa diametrs

Garums

Stienīša biezums

Uzgaļa diametrs

Uzgaļa diametrs

Stienīša biezums

Garums

Diametrs

Stienīša biezums

Uzgaļa diametrs

Diametrs

Stienīša biezums

Uzgaļa diametrs

Diametrs

 

 

Pēc kā vadīties

Ņemot vērā dažādo pīrsingu izmēru atšķirības, der iegaumēt sekojošo. Tiem pīrsingiem, kuri atrodas augstāk par kaklu, pārsvarā būs nepieciešams 1.2 mm biezs stienītis. Jāpiebilst, ka mēles pīrsings ir izņēmums – tam ir nepieciešams 1.6 mm stienītis. Tomēr katra cilvēka anatomija ir unikāla, tādēļ ir sagaidāms, ka lielums un forma tādām ķermeņa daļām kā lūpām un uzacīm atšķirsies. Tas, protams, ietekmēs arī tajā caurdurtā pīrsinga izmērus.
Zemāk Tu vari aplūkot visizplatītāko pīrsingu standarta izmērus. Stienīša izmēri ir apzīmēti attiecīgi (Biezums = B un Garums=G).

  • Mēles pīrsings: B: 1,6 mm. G: 16 mm.
  • Nabas pīrsings: B: 1,6 mm. G: 10 mm.
  • Lūpu pīrsings: B: 1,2 mm. G: 8 mm.
  • Uzacs pīrsings: B: 1,2 mm. G: 8 mm. - 10 mm.
  • Nabas pīrsings: B: 1,0 mm. G: 8 mm.
  • Krūtsgalu pīrsings: B: 1,6 mm. G: Atkarīgs no krūtsgalu izmēra