Iedvesma jaunām stila vēsmām

Līdz pat -25% atlaide - Sortimentā jaunas rotas

Iedvesma jaunām stila vēsmām

PĒRC 2, MAKSĀ PAR 1

Jauns piedāvājums katru dienu

MAKSĀ VAIRĀK - IETAUPI VAIRĀK

MAKSĀ VAIRĀK - IETAUPI VAIRĀK

Saņem -15% atlaidi, iepērkoties 40 € vērtībā vai vairāk

100 dienu atteikuma tiesības
IZSEK. PIEGĀDE 3,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Pīrsinga gredzens no 14 karātu zelta

43,90 €
Noliktavā

Esiet vienkārši - tas ir šī pīrsinga riņķa moto, kuram nav grezna slēdzenes mehānisma, piemēram, noslēdzošu bumbiņu/lodīsu, vai arī eņģes. Šis gredzens ir izgatavots no 14 karātu zelta un ir veidots no viena stienīša, kuru ir jāpagriež vaļā, lai to ieslidinātu pīrsingu. Mēs centāmies saglabāt pavisam nelielu atveri starp abiem galiem, cik vien tas ir iespējams, pat mazāku nekā tas ir redzams attēlā. Attēls ir informatīvs, lai parādītu pašu atveri, pat ja īstais modelis izskatās pēc viengabala gredzena.

Kā jau minēts iepriekš, šis 14 karāta pīrsinga riņķis, kura krāsu jūs varat izvēlēties starp klaiskā dzeltenā un modernā baltā zelta. Abi satur vienādu daudzumu zelta: atšķiras tikai krāsa.

Ja jums nav skaidrības par rotaslietu konceptiem, vai arī jums šķiet ka karātu šajā pīrsinga gredzenā nav pietiekami, mēs vēlētos jums izskaidrot, kādēļ tas ir tieši 14 karātu zelts, un ne vairāk. Tīrs zelts ir 24 karāti, bet materiāls ir pārāk mīksts, lai no tā izgatavotu rotaslietu, jo savādāk to varētu viegli saliekt un saskrāpēt. Tādēļ zelts tiek sakausēts ar citiem metāliem, lai padarītu to vēl izturīgāku. Piemēram, dzeltenais zelts ir iegūts, sakausējot zeltu ar misiņu.

Gredzens ir daudzfunkcionāls, kas nozīmē, ka to var izmantot dažādos pīrsingos, piemēram, auss pīrsingos, dažos auss pīrsingos kā trgus, helix un ass ļipiņā.

Tāpat jūs to varat izmantot deguna vai lūpas pīrsingā. To var izmantot visos pirsingos, kuros tā izmērs ir piemērots.

Lai atvērtu šo pīrsinga gredzenu, pagrieziet viena tā galu. Riņķus nav ieteicams liekt pretējās pusēs, jo tā tie zaudēs savu oriģinālo formu.

Informācija
VārdsPīrsinga gredzens no 14 karātu zelta
SKURing-110
Aizdares veidsSagriezt spirālē
TipsVienlaidu (Seamless) pīrsingu gredzens
NovietojumsAuss ļipiņa, Tragus, Helix, Anti-helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Nāss, Labia, Klitora priekšādiņa
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Pīrsinga gredzens no 14 karātu zelta
Jūsu vērtējums
Pīrsinga gredzens no 14 karātu zelta