Bodymod Ziemassvētku kalendārs
Aplūko šodienas piedāvājumu
Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Pīrsingu gredzens segmentēts ar eņģīti dažādās krāsās2 par 1

Atlaide tiek piemērota automātiski, noformējot pirkumu

...

7,90 € 2 par 1
Noliktavā

Atlaide tiek piemērota automātiski, noformējot pirkumu

...

Vai meklē sev jaunu pīrsingu gredzenu savam septum, uzacs, krūtsgala vai intīmajam pīrsingam? Neatkarīgi no tā, kuram pīrsingam Tu vēlies iegādāties riņķi, mūsu piedāvātais modelis ikvienā no tiem izskatīsies lieliski.

Pretēji segmentētajiem pīrsingu gredzeniem, kuros posms ir pilnībā izņemams, šim modelim posms ir daļa no aizdares mehānisma, tādēļ risks, ka pazaudēsi kādu detaļu, nepastāv.  Turklāt tas ir pārdomāts un ērts dizains, kas padara rotaslietas ievietošanu neizsakāmi vienkāršu.

Rota ir pieejama dažādās skaistās krāsās - izvēlies to, kura Tevi piesaista visvairāk. Tu vari arī atlasīt savam pīrsingam piemērotāko izmēru.

Ņem vērā, ka ar pirkstiem atvērt un noslēgt modeļus ar biezākiem stienīšiem varētu būt pagrūti. Tas pats attiecas uz pavisam neliela diametra riņķiem. Ja Tev ir strečings jeb "tunelis", mēs iesakām Tev izmantot pīrsingu gredzenu atvērēju vai aizvērēju. Ņem vērā, ka šie darbarīki ir "ieguldījums visai dzīvei", kurus Tu varēsi izmantot arī citām pīrsingu rotām. Turklāt, ja vēl to diametrs būs pavisam neliels, tad to izdarīt būs vēl daudz reižu grūtāk.

Informācija
VārdsPīrsingu gredzens segmentēts ar eņģīti dažādās krāsās
SKURing-94
Kampaņa2 par 1
Aizdares veidsar eņģīti
TipsPīrsingu gredzens ar eņģīti
NovietojumsAuss ļipiņa, Tragus, Helix, Anti-helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Nāss, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Naba, Labia, Klitora priekšādiņa, Princis Alberts, Frenum, Hafada, Lorum, Krūtsgals, Strečings
MateriālsĶirurģiskais tērauds
Pārklājuma veids Anodēts
Vienību skaits1 gab.
Vai rotaslietai ir pārklājums?Jā, visai rotaslietai
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Pīrsingu gredzens segmentēts ar eņģīti dažādās krāsās
Jūsu vērtējums
Pīrsingu gredzens segmentēts ar eņģīti dažādās krāsās