Bodymod Ziemassvētku kalendārs
Aplūko šodienas piedāvājumu
Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Pīrsingu gredzens ar pinuma dizainu2 par 1

Atlaide tiek piemērota automātiski, noformējot pirkumu

...

2,90 € 2 par 1
Noliktavā

Atlaide tiek piemērota automātiski, noformējot pirkumu

...

Šis pīrsingu gredzens ir populārā, vienkāršā riņķa interesantāka versija. Standarta gredzens ir izgatavots no viengabala metāla stienīša, bet šis jaunais modelis ir izgatavots no diviem, pinumā iegrieztiem metāla stienīšiem. Abi gali ir apmetināti un noapaļoti vienkāršākai un drošākai rotas ievietošanai pīrsingā, kā arī, lai tās daļas pasargātu no salūšanas.

Lai atvērtu un aizvērtu šo pīrsingu gredzenu, Tev atliek vien izlocīt to spirālē: pavelc vienu tā galu virzienā uz sevi, bet otru - no sevis. Lai novērstu riņķa formas deformēšanos, nekādā gadījumā nevelc tā galus sāniski! Turklāt mēs iesakām veikt minētās darbības tikai, lai izņemtu/ievietotu rotaslietu pīrsingā. Mēs to piedāvājam trīs klasiskajās krāsās: sudraba, zelta un melnā. Tu vari izvēlēties starp dažādiem diametriem un stienīša biezumu - ir pieejami pat līdz 1,6 mm (14g) biezi modeļi.

Šo riņķi var nēsāt gandrīz jebkura veida pīrsingā, protams, ja tā izmērs ir tam piemērots. Viens no populārākajiem pīrsingiem, kurā tiek izmantoti šāda veida pīrsingu gredzeni, ir tragus un lūpas.

Informācija
VārdsPīrsingu gredzens ar pinuma dizainu
SKURing-105
Kampaņa2 par 1
Aizdares veidsSagriezt spirālē
TipsVienlaidu (Seamless) pīrsingu gredzens
NovietojumsAuss ļipiņa, Tragus, Helix, Anti-helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Nāss, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Labia, Klitora priekšādiņa
MateriālsĶirurģiskais tērauds
Pārklājuma veids Anodēts
Vienību skaits1 gab.
Vai rotaslietai ir pārklājums?Jā, visai rotaslietai
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Pīrsingu gredzens ar pinuma dizainu
Jūsu vērtējums
Pīrsingu gredzens ar pinuma dizainu