Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Labrete ar četrstūrainu uzgali un iekšējo vītni

4,90 €
Noliktavā

Šī piedāvātā rota ir universāla labrete, kuru var nēsāt dažādos ķermeņa pīrsingos. Pārsvarā to izmanto lūpas pīrsingos, kurā tās stabiņš tiek ievietots no iekšpuses un izvilkts ārā, un nelielais kvadrāta formas uzgalis, kas ir aptuveni 1/8x1/8 collas (3x3), tiek ieskrūvēts stabiņā. Apakšdaļas diska diametrs ir aptuveni 1/8 collas (3 mm) un tas paliek aiz lūpas, kamēr kvadrāta formas uzgalis, rotā priekšpusi.

Kā jau minēts iepriekš, labrete ir lieliska izvēle lūpas un auss pīrsingiem, vai jebkur citur, kur rotaslietas garums un stieņa biezums, ir piemēroti. Piemēram, ja jūsu tragus pīrsings ir ticis caurdurts ar 16g (1.2 mm) adatu, 1/4 collu (6 mm) garumā, tas iespējams derēs tieši laikā. Rotaslietu var nēsāt helix, kur lielākā daļa cilvēki izvēlas 5/32 collu (4 mm) garumā. Tādēļ, kā jau minēts iepriekš, šī ir ļoti universāla rota.

Iekšējās vītnes rotaslieta ir tā, ka jūs nesaskrambāsiet un neievainosiet savu pīrsinga caurmu, tā kā vītne paliek paslēpta stabiņa jeb stienīša iekšpusē. Tas nozīmē, nekādas skrūvīte no tā nenāk ārā. Šādā veidā, izņemšana un ievietošana ir daudz vienkāršāka un saudzīgāka, pret ādu.

Informācija
VārdsLabrete ar četrstūrainu uzgali un iekšējo vītni
SKULabret-94
Stienīša biezums1.2 mm.
Aizdares veidsIekšējā vītne
TipsLabrete
NovietojumsAuss ļipiņa, Tragus, Helix, Anti-helix, Conch, Lower labret, Madonna, Medusa, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
MateriālsĶirurģiskais tērauds
Uzgaļa diametrs 3 mm.
Pārklājuma veids Anodēts
Vienību skaits1 gab.
Vai rotaslietai ir pārklājums?Jā, visai rotaslietai
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Labrete ar četrstūrainu uzgali un iekšējo vītni
Jūsu vērtējums
Labrete ar četrstūrainu uzgali un iekšējo vītni