Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Dezinfekcijas ziepes Tattoo Goo

Nav pieejams

Mūsu lieliskās dezinfekcijas ziepes Tattoo Goo būs labākais risinājums Tavu pīrsingu aprūpei, starp citu, tās ir ieteicams lietot, sekojot sava pīrsingu meistara norādījumiem.

Tās ir ļoti efektīvas antibakteriālās ziepes, kuras der arī kā lielisks ādas mitrinātājs. Tajā ir tādas sastāvdaļas kā hloroksilenols un laurīnskābe, kas ir efektīvākā tirgū pieejamā antibakteriālā komanda. 

Šīs ziepes Tu vari izmantot saviem pīrsingiem un rotaslietām. Un ja vēlies tās lietot sava tetovējuma aprūpei, ar pirkstiem tās maigi uzklāj pāri notetovētajai ādas virsmai. Pēc tam tās noskalo ar aukstu ūdeni un ļauj ādai nožūt. Iesakām pēc tam uzklāt slānīti Tatto Goo pēcapstrādes mitrinātāja. Atkārto šo procesu divas reizes dienā vai pēc vajadzības. 

Ja izmantosi šīs ziepes, lai attīrītu savus pīrsingus, vispirms ar pirkstiem uzklāj nelielu daudzumu šī produkta un ar tām saziepē pīrsinga caurumu. Pēc tam tās noskalo ar aukstu ūdeni un ļauj ādai nožūt. Kad tā būs pilnībā nožuvusi, uzsmidzini pīrsingam pēcapstrādes spreja produktu. Aprakstīto procesu atkārto pēc nepieciešamības.

Tas ir  antibakteriālais produkts "viss-vienā".

Uzmanību: Tikai ārējai lietošanai. Neizmantot mēles pīrsingiem!

Informācija
VārdsDezinfekcijas ziepes Tattoo Goo
SKUCare-Cleansing-Soap
TipsPēcaprūpes līdzeklis
Svars / Apjoms59,15 ml.
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Dezinfekcijas ziepes Tattoo Goo
Jūsu vērtējums
Dezinfekcijas ziepes Tattoo Goo