Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Pīrsingu Strečeri Pīrsingu Strečeri

Pīrsingu Strečeri

Atklāj savu individualitāti un paspilgtini savu stilu ar mūsu izteiksmīgajiem pīrsingu strečeriem

Notiek ielāde...
Iepirkties pēc
Iepirkšanās opcijas
Materiāls
Krāsa
Strečeru diametrs

32 Produkti

Kārtot pēc
 1. Radziņveida strečeris dažādās krāsās Radziņveida strečeris dažādās krāsās 3 par 2
  Radziņveida strečeris dažādās krāsās
  2,90 € 3 par 2
 2. Strečeris c-formas ar diviem o-riņķiem Strečeris c-formas ar diviem o-riņķiem 3 par 2
  Strečeris c-formas ar diviem o-riņķiem
  4,90 € 3 par 2
 3. Strečeris "C" burta formā ar perlamutra inkrustāciju un o-riņkiem Strečeris 3 par 2
  Strečeris "C" burta formā ar perlamutra inkrustāciju un o-riņkiem
  16,90 € 3 par 2
 4. -3 mm. 3 par 2
  -3 mm.
  16,90 € 3 par 2
 5. -4 mm. 3 par 2
 6. -5 mm. 3 par 2
 7. -6 mm. 3 par 2
 8. -8 mm. 3 par 2
 9. -10 mm. 3 par 2
  -10 mm.
  16,90 € 3 par 2
 10. Strečeru komplekts no akrila Strečeru komplekts no akrila 3 par 2
  Strečeru komplekts no akrila
  12,90 € 3 par 2
 11. Tapersæt af akryl-Melnā 3 par 2
  Tapersæt af akryl-Melnā
  12,90 € 3 par 2
 12. Strečeris dažādās krāsās Strečeris dažādās krāsās 3 par 2
  Strečeris dažādās krāsās
  2,90 € 3 par 2
 13. Strečeru komplekts somiņā
  49,90 €
 14. Radziņveida strečeris no ķirurģiskā tērauda Radziņveida strečeris no ķirurģiskā tērauda 3 par 2
  Radziņveida strečeris no ķirurģiskā tērauda
  9,90 € 3 par 2
 15. Strečeris ar titāna pārklājumu Strečeris ar titāna pārklājumu 3 par 2
  Strečeris ar titāna pārklājumu
  5,90 € 3 par 2
 16. Strečeris C-formas no akrila Strečeris C-formas no akrila 3 par 2
  Strečeris C-formas no akrila
  2,90 € 3 par 2
 17. Strečeris melns ar baltu rakstu un dubulto o-riņķi Strečeris melns ar baltu rakstu un dubulto o-riņķi 3 par 2
  Strečeris melns ar baltu rakstu un dubulto o-riņķi
  2,90 € 3 par 2
 18. Strečeris no ķirurģiskā tērauda Strečeris no ķirurģiskā tērauda 3 par 2
  Strečeris no ķirurģiskā tērauda
  3,90 € 3 par 2
lapā

Strečeru Rotas

Strečeru rotas - tā ir īpaša pasaule. Šīs rotas ne tikai fantastiski izskatās, bet tām ir arī funkcionāls mērķis: palīdzēt Tev izstiept Tavu pīrsingu. Mēdz būt dažādu formu un krāsu strečeri, tādēļ droši apskati mūsu kolekciju, lai atrastu tieši to strečeri (vai strečeru komplektu), kas Tev vislabāk atbilst. Tev patiks, kā šīs rotas Tev izskatās un kā tās palīdz izstiept Tavu auss pīrsingu. Izvēlies savus favorītus jau šodien, saņem tos pavisam drīz un sāc savu strečinga piedzīvojumu.

Ausu strečeri ir ieguvuši savu nosaukumu, pateicoties to ķīļa formai, kas vienā galā ir šaura un pakāpeniski paliek platāka. Šī iemesla dēļ strečeri ir lietotājam draudzīgs rīks, ar kura palīdzību palielināt auss pīrsingu. Nēsājot strečeri, kas ir mazliet par biezu Tavam pīrsingam, Tu vari palielināt sava pīrsinga diametru, laika gaitā pakāpeniski izstiepjot ādu un ļaujot tai adaptēties. Un, kad esi sasniedzis nākamo izmēru, Tu vari izvēlēties lielāku strečeri un turpināt procesu kā vien vēlies.

Strečeru RotasStrečeru Rotas

Ir būtiski nesasteigt stiepšanas procesu! Tev jādod savam ķermenim laiks, kas tam nepieciešams, lai pilnībā adaptētos pie jaunā pīrsinga izmēra pirms ķerties klāt nākamajam izmēram, turklāt vienā reizē nekad nevajadzētu veikt pārāk lielas izmēra izmaiņas. Palielini savu pīrsingu tikai maziem soļiem un uzgaidi, pirms sākt stiept nākošo izmēru. Tādēļ, atkarībā no Tava pīrsinga izmēra un tā, cik daudz to vēlies izstiept, viens strečeris Tev nenodrošinās pāreju uz vēlamo izmēru. Apsver domu par strečeru komplekta iegādi - tajā ietilpst vairāki dažādu izmēru strečeri un Tev būs pieejams plašs strečeru klāsts, kas ļaus Tev tikt līdz vēlamajam izmēram. Šis vienreizējais pirkums ir labs ieguldījums, salīdzinājumā ar to, ja pērc strečerus pa vienam. Viss, kas Tev nepieciešams, pieejams vienā komplektā.

Strečeru KomplektsStrečeru Komplekts

Mūsu strečeri ir ne tikai fantastiski palīgi Tava pīrsinga palielināšanai, bet arī stilīgs aksesuārs. Izvēlei pieejami dažādi strečeru veidi un materiāli, un Tie visi izskatās lieliski. Populāra izvēle ir spirālveida strečeris - stilīga rota, kas noteikti piesaistīs uzmanību. Lūk, neparasta spirāle no ķirurģiskā tērauda, kuras izliekumi atstaro gaismu hipnotiskā veidā. Vēl viens foršs dizains ir C-formas strečeris - tā abi gali ir smalki un tas ir simetrisks no abām pusēm, savukārt tā biezākā daļa ir pa vidu. Un, protams, ir arī klasiskais strečeris - taisns, ķīļveida stienis, kas ir gan elegants, gan praktisks. Izmēģini strečeri ar titāna pārklājumu, lai paspilgtinātu savu stilu.

Ko Tu vēl kavējies? Atklāj jaunus strečerus, kas būs ne tikai funkcionāli, bet arī stilīgi.

StrečeriStrečeri

BUJ

Kā man izmantot strečerus, lai izstieptu savu pīrsingu?

Pirmkārt, Tu vari izstiept tikai pilnībā sadzijušu pīrsingu.

Pirms strečera ievietošanas iesakām mīkstināt ādu, apmazgājot to ar siltu ūdeni. Neaizmirsti vispirms nomazgāt rokas. Nākamais solis ir ieziest strečeri ar nedaudz hohobas eļļas un iespiest strečeri pīrsingā. Kad Tu sāc just pretestību, tas nozīmē, ka strečeris ir sasniedzis to punktu, kurā tā izmērs ir nedaudz par lielu Tavam pīrsingam. Šis spiediens liks Tavai ādai pielāgoties, palielinot pīrsinga caurumiņu,

Nēsā strečeri, kamēr Tava auss ļipiņa ir pieradusi pie stiepšanas, un tad vari ķerties klāt nākamajam izmēram. Nēsājot strečerus ar palielinātu biezumu, Tu lēnām izstiepsi pīrsingu. Atslēgvārds ir “lēnām”. Mēs vēlreiz uzsveram, ka šis ilglaicīgs process, kas nozīmē, ka Tev jābūt pacietīgam un jāieklausās savā ķermenī. Tava āda, protams, var nedaudz sūrstēt, taču stiepšanai nekad nav jābūt sāpīgai, tādēļ, ja izjūti sāpes, tas nozīmē, ka esi pasteidzies ar izmēra palielināšanu, pirms Tavs ķermenis bija tam gatavs.

Ar kāda izmēra strečeri man sākt?

Mūsu mazākie strečeri ir 1,6 mm biezi, kas ir vidējais auss ļipiņas pīrsinga izmērs. Kad Tu vēl tikai uzsāc savu stiepšanas piedzīvojumu, izmanto strečeri, kura mazākā daļa atbilst Tavam pašreizējam pīrsinga izmēram. Nēsājot strečeri tā biezākajā daļā, Tu radi iespēju izmēra palielināšanai. Kolīdz esi sasniedzis izmēru, kas atbilst strečera lielākajai daļai, bet vēlies turpināt stiepšanu, sāc ar nākamo strečeri, kas ir lielāks.

Ausu StrečeriAusu Strečeri

Cik ilgi man jānēsā strečeri, pirms varu nēsāt plugus?

Kad strečeru rotas ir palīdzējušas Tev sasniegt vēlamo izmēru, Tu vari sākt nēsāt stilīgus plugus. Tev nav jāgaida, kamēr izstieptais pīrsings sadzīs, lai sāktu mainīt rotas. Patiesībā, ja nēsāsi strečeri pārāk ilgi, tā svars var likt Tavam pīrsinga caurumiņam palielināties vairāk par Tev vēlamo izmēru, turklāt tas var radīt zināmu diskomfortu, jo strečera svars ir nevienmērīgs tā formas dēļ. Tādēļ rotas mainīšana uz plugu, kad strečings ir pabeigts, var palīdzēt dzīšanas procesam.

Kāds ir labākais rotu materiāls izstieptam auss pīrsingam?

Lai arī strečeri izskatās ļoti stiīgi, daži no mūsu veikalā pieejamajiem mēdz būt smagi un tie nav paredzēti kā stila elements. Tie paredzēti tam, lai Tu izstieptu savu pīrsinga caurumiņu un pēc tam nomainītu rotu. Liekākā daļa no strečeriem izgatavoti no ķirurģiskā tērauda, kas ir viegli sterilizējams materiāls un to ērti ievietot pīrsingā. Daži no mūsu tērauda strečeriem ir ar tukšu vidu un ar titāna pārklājumu, kas samazina to svaru.

Mēs piedāvājam arī akrila strečerus, kurus var nēsāt ilgstošāku laiku, pateicoties to vieglajam svaram. Taču šis materiāls nav tik gluds kā tērauds, tādēļ stiepšanas process nav tik viegls.