Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Strečeris ar titāna pārklājumu

5,90 €
Noliktavā

Vai esat nolēmis palielināt savu auss tuneli? Ja tā, tad aplūkojiet šos fantastiskos strečerus, kuri ir pieejami izmēros, sākot no 14g līdz 0g (1.6 mm līdz 8 mm).

Šie strečeri ir izgatavoti no ķirurģiskā tērauda ar melnu titāna pārklājumu. Tie ir ideāli darbarīki jūsu tuneļiem, it īpaši, ja nevēlaties iegādāties vēl papildus modeļus. Strečeris komplektā nāk ar diviem o-riņkiem, visos izmēros. Tie nostiprinās strečeri vietā un nodrošinās, ka tas neizslīd ārā no jūsu pīrsinga.

Ja esat tikai tagad iesācis auss pīrsinga stiepšanas procesu, iegādājieties pašu mazāko 14g (1.6 mm) modeli un pievienojiet pasūtījumam arī lubrikantu. Tādā veidā jums būs daudz vieglāk ievietot šo strečeri savā pīrsingā. Ir svarīgi atcerēties, ka ievietošanai nevajadzētu izraisīt sāpes. Esiet uzmanīgi, pēc procesa beigām, tunelis sāks atslābt.

Jūs varat iegādāties šos strečerus atsevišķi, vai arī iegādāties 9 strečeru komplektu, kuros ir izmēri, sākot no 14g līdz 00g (1.6 mm līdz 10 mm). Apskatiet to mūsu interneta veikalā.

Informācija
VārdsStrečeris ar titāna pārklājumu
SKUTaper-33
Aizdares veidsar o-riņķi
TipsStrečeris
NovietojumsStrečings
MateriālsĶirurģiskais tērauds
KrāsaMelnā
Pārklājuma veids Anodēts
Vienību skaits1 gab.
Vai rotaslietai ir pārklājums?Jā, visai rotaslietai
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Strečeris ar titāna pārklājumu
Jūsu vērtējums
Strečeris ar titāna pārklājumu