Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Izliekts stienītis no titāna ar iekšējo vītni

8,90 €
Noliktavā

Ja vēlaties sevi palutināt ar lieliskām, ekskluzīva dizaina rotaslietām, jums ir jāapskata šis izliektais stienītis. Stienītis ir izgatavots no tīra titāna, tirākā materiāla, kāds ir pieejams ķermeņu pīrsingu rotaslietām. Titānts is 100% brīvs no niķeļa piemaisījumiem, un tiek izmantots ķirurģiskās procedūrās, pateicoties tā tīrības pakāpei. Pie tam, titāna rotaslietas kalpo ļoti ilgu laku. 

Stienītis ir pieejams dažādos izmēros, gan biezumā, gan garumā. Izvēlieties sev vajadzīgo izmēru un personalizējiet stienīti tā, lai tas perfekti derētu jūsu pīrsingam. Mazākie izmēri ir tomāti tādiem pīrsingiem kā - uzacs pīrsings, kamēr lielākie ir piemēroti krūtsgalu un intīmajiem pīrsingiem. Mēs jūs nodrošinām ar līdzekļiem, bet tikai jūs, izvēlaties robežas. 

Stienītis ir iekšēji vītņots, kas nozīmē, ka jūsu pīrsings nekad nenāks kontaktā ar vītni, nekaitējot jūsu ādai. Tas ir ļoti noderīgi, kad runa iet par - uzvilkt/novilkt  tipa rotaslietām. 


Informācija
VārdsIzliekts stienītis no titāna ar iekšējo vītni
SKUBanana-73
Aizdares veidsIekšējā vītne
TipsIzliekts stienītis
NovietojumsUzacs, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Bridge, Vertical labret, Isabella, Fourchette, Klitora priekšādiņa, Albertina, Dydoe, Frenum, Hafada, Lorum, Krūtsgals
MateriālsTitāns
KrāsaSudrabainā
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Izliekts stienītis no titāna ar iekšējo vītni
Jūsu vērtējums
Izliekts stienītis no titāna ar iekšējo vītni