Bestselleriem līdz pat 25% atlaide

-25% atlaide auss rotaslietām

Jauns piedāvājums katru dienu

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
Piegāde sākot no 2,99 €. Bezmaksas piegāde sākot no 29 €
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Labrete no titāna ar iekšējo vītni

9,90 €
Noliktavā

Ja jums patīk izsmalcinātas un augstas kvalitātes rotaslietas materiāli, jūs noteikti zināt, ka titāns ir viens no labākajiem materiāliem, ķermeņa pīrsingu rotaslietas izgatavošanā.

Titāns ir viens no vistīrākajiem materiāliem, kādu jūs varat iegādāties savam pīrsingam. Tas ir 100% brīvs no niķeļa piemaisījumiem, robusts un izturīgs: tas var kalpot visu mūžību. Tādēļ, esam lepni jums piedāvāt, šo skaisto, no titāna izgatavoto labreti. Tā ir ieturēta vienkāršā dizainā, ar regulāru bumbiņveida uzgali. Gudrais labretes dizains ietver iekšēji vītni, labretes stabiņā. Tādēl, tā vietā, lai uzskrūvētu uzgali, jums nāksies to ieskrūvēt stabiņā. Tādā veidā, risks saskrambāt delikāto ādu, ievietojot un izņemot rotaslietu ir minimāls. Iekšējā vītne ir viena no vislabākajiem, ķermeņa pīrsinga izgudrojumiem.

Labrete ir pieejama divos dažādos biezumus, un plaša klāsta garumos. Ir noderīgi, ja tas tiek piemērots dažādiem pīrsingu tipiem, atkarībā no izvēlētā izmēra. Labretes ir īpaši piemērotas lūpas pīrsingiem, ar plakano apakšdaļu, kas samazin risku traumēt zobus un smaganas. Tas lieliski der arī auss pīrsingiem, piemēram helix vai tragus pīrsingiem, vai arī auss ļipiņai. 

Neatkarīgi, kur jūs to vēlaties ievetot, jūsu pīrsings jums būs uz mūžiem pateicīgs, par šo burvīgo, no tīra titāna izgatavoto labreti.

Informācija
VārdsLabrete no titāna ar iekšējo vītni
SKULabret-92
Aizdares veidsIekšējā vītne
TipsLabrete
NovietojumsAuss ļipiņa, Tragus, Helix, Anti-helix, Conch, Lower labret, Madonna, Medusa, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
MateriālsTitāns
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Labrete no titāna ar iekšējo vītni
Jūsu vērtējums
Labrete no titāna ar iekšējo vītni