Iedvesma jaunām stila vēsmām

Līdz pat -25% atlaide - Sortimentā jaunas rotas

Iedvesma jaunām stila vēsmām

PĒRC 2, MAKSĀ PAR 1

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
IZSEK. PIEGĀDE 2,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Labrete no titāna ar iekšējo vītni

9,90 €
Noliktavā

Ja Tev patīk izsmalcinātas un augstas kvalitātes rotaslietas materiāli, Tu noteikti jau zini to, ka titāns ir viens no labākajiem materiāliem, kāds tiek izmantots ķermeņa pīrsingu rotaslietas izgatavošanā.

Titāns ir materiāls, kas ir pazīstams ar savu augsto tīrības pakāpi un kas ir biosaderīgs. Tas ir bez niķeļa piemaisījumiem, robusts un izturīgs, turklāt, ja tas tiek pareiz kopts, tas uz mūžu saglabās savu kvalitāti. Tādēļ esam lepni Tev piedāvāt šo skaisto, no titāna izgatavoto labreti. Tai ir vienkāršs, bet pārdomāts dizains ar parasto bumbiņveida uzgali un iekšējo vītni tās stabiņā (uzgalis ir jāieskrūvē stabiņā). Tādā veidā risks, saskrambāt delikāto ādu, ievietojot un izņemot rotaslietu no pīrsinga, ir minimāls. Iekšējā vītne ir viena no vislieliskākajām novitātēm attiecībā uz ķermeņa pīrsinga rotaslietām.

Labrete ir pieejama divos dažādos biezumos, savukārt garumiem ir pieejama plaša izvēle. Labretes ir īpaši piemērotas lūpas pīrsingiem, tās plakanās, diskveida pamatnes dēļ, jo ir saudzīga pret zobiem un smaganām. Tomēr, tā lieliski der arī auss pīrsingiem, piemēram helix vai tragus vai arī auss ļipiņas pīrsingam. 

Neatkarīgi no tā, kādam pīrsingam apsver to iegādāties, Tavs pīrsings būs pateicīgs par šīs pirmklasīgās labretes ērto dizainu un tās materiāla kvalitāti. 

Informācija
VārdsLabrete no titāna ar iekšējo vītni
SKULabret-92
Aizdares veidsIekšējā vītne
TipsLabrete
NovietojumsAuss ļipiņa, Tragus, Helix, Anti-helix, Conch, Lower labret, Madonna, Medusa, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
MateriālsTitāns
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Labrete no titāna ar iekšējo vītni
Jūsu vērtējums
Labrete no titāna ar iekšējo vītni