Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Taisns stienītis no titāna ar iekšejo vītni

8,90 €
Noliktavā

Šī rota ir lieliska tiem, kuri nevēlas kompromizēt ar kvalitāti un dizainu. Mēs piedāvājam taisnu stienīti, izgatavotu no tīra titāna, labākais pīrsinga materiāls, kādu varat iegūt. Tas ir tik tīrs, drošs un izturīgs, ka tiek izmantots pat implantos ķirurģijā. Tas ir 100% brīvs no niķeļa, tādēļ tas nerūsēs un nekļūs nespodrs. Turklāt, tas nezaudēs savu gaišo sudraba toni, pat pēc pīrsingu aprūpes produktu izmantošanas. Kas var būt labāks par šo?

Šis ir klasiska dizaina, iekšēji vītņots taisnais stienītis, ar standarta bumbiņveida uzgaļiem. Jūs to varat likt dažādos ķermeņa pīrsingos, atkarībā no to izmēra. Šis fantastiskais stienītis ir pieejams divos dažādos izmēros un dažādos garumos, pēc jūsu izvēles. Ja jūs vēlaties to nēsāt savā mēles pīrsingā, šī būs lieliska izvēle, pateicoties iekšējai vītnei. Bet tas nav viss, tā augstā kvalitāte padara to par lielisku izvēli delikātiem pīrsingiem, kā krūtsgala un ģenitāliju pīrsingiem. 

Kā redzat, jūs varat nēsāt šo universālo stienīti, dažādos ķermeņa pīrsingos, pateicoties tā izcilajam dizainam un kvalitātei. Pievienojiet to savam grozam jau tagad, jūsu pīrsingi būs sajūsmā!

Informācija
VārdsTaisns stienītis no titāna ar iekšejo vītni
SKUBarbell-162
Aizdares veidsIekšējā vītne
TipsStienītis
NovietojumsAuss ļipiņa, Helix, Anti-helix, Bridge, Mēle, Krūtsgals
MateriālsTitāns
KrāsaSudrabainā
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Taisns stienītis no titāna ar iekšejo vītni
Jūsu vērtējums
Taisns stienītis no titāna ar iekšejo vītni