-25% atlaide auss rotaslietām

Jauns piedāvājums katru dienu

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
Piegāde sākot no 2,99 €. Bezmaksas piegāde sākot no 29 €
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Elastīgs stienītis - piemērots grūtniecībai

6,90 €
Noliktavā

Šis caurspīdīgais stienītis ir ideāls ikvienam, kas vēlas paslēpt pīrsingu, turpināt nēsāt nabas pīrsingu grūtniecības laikā, nēsāt elastīgu jeb lokanu ģenitālo pīrsingu vai arī vienkārši sev iegādāties nekaitīgu stienīti. 

Jūs varat izvēlēties stienīša izmēru, bet jūs varat pasūtīt to daudz garāku, lai jūs varētu saīsināt pēc izvēles. Tas ir ļoti vienkārši; apgrieziet stienīti vēlamajā garumā, tad uzskrūvējiet tam virsū, regulāru metāla uzgali. 

Tas ir izgatavots no PTFE, bioplastmas materiāla, kas ir piemērots visiem un visur pasaulē tiek pielietots arī slimnīcas iestādēs. Jums nav jabaidās no Magnētiskās rezonanses ar šo stienīti, metāla detektoru vai kādu citu ierīci, PTFE nesatur nekādus metālus. Tas nozīmē arī to, ka tas ir brīvs no niķeļa. 

Šis elastīgais stienītis ir pieejams arī luksusa izdevumā ar kristālu rotātiem uzgaļiem, pieejami mūsu grūtniecības nabas pīrsingu katerogrijā. Apskatiet to mūsu tiešsaistes veikalā. Ja esat stāvoklī, šo modeli var saīsināt, lai pielāgotu to jūsu augošajam vēderam. 

Informācija
VārdsElastīgs stienītis - piemērots grūtniecībai
SKUBarbell-134
Aizdares veidsĀrējā vītne
TipsStienītis
NovietojumsMēle, Naba, Ampallang, Apadravya, Krūtsgals
MateriālsPTFE/Bioplastmasa
Vienību skaits1 gab.
Sekundārais materiālsAkrils
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Elastīgs stienītis - piemērots grūtniecībai
Jūsu vērtējums
Elastīgs stienītis - piemērots grūtniecībai