Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Hangers un Weights Hangers un Weights

Hangers un Weights

Izcelies no pūļa ar izteiksmīgām hangers un weights rotām, kas pieejamas dažādās krāsās un no dažādiem materiāliem

Notiek ielāde...
Iepirkties pēc
Iepirkšanās opcijas
Materiāls
Krāsa
Strečeru diametrs
Biosavietojamība
Ūdensizturība
Kalpošanas laiks
Brand

12 Produkti

Kārtot pēc
 1. Pakaviņš liela izmēra ar dzeloņveida uzgaļiem no ķirurgiskā tērauda Pakaviņš liela izmēra ar dzeloņveida uzgaļiem no ķirurgiskā tērauda -25%
  Pakaviņš liela izmēra ar dzeloņveida uzgaļiem no ķirurgiskā tērauda
  2,93 € Samazināt līdz 3,90 € -25%
 2. Pīrsinga gredzens ar lodīti liela izmēra Pīrsinga gredzens ar lodīti liela izmēra -25%
  Pīrsinga gredzens ar lodīti liela izmēra
  4,43 € Samazināt līdz 5,90 € -25%
 3. Pakaviņš liela izmēra Pakaviņš liela izmēra -25%
  Pakaviņš liela izmēra
  2,93 € Samazināt līdz 3,90 € -25%
 4. Tunelis pakavveida Tunelis pakavveida -25%
  Tunelis pakavveida
  7,43 € Samazināt līdz 9,90 € -25%
 5. Strečeris pakavveida formā ar melnu kristāla piekariņu Strečeris pakavveida formā ar melnu kristāla piekariņu 3 par 2
  Strečeris pakavveida formā ar melnu kristāla piekariņu
  13,90 € 3 par 2
 6. Pakaviņš liela izmēra ar iekšējo vītni Pakaviņš liela izmēra ar iekšējo vītni -25%
  Pakaviņš liela izmēra ar iekšējo vītni
  4,43 € Samazināt līdz 5,90 € -25%
 7. Strečeris no raga ar pūķi Strečeris no raga ar pūķi 3 par 2
  Strečeris no raga ar pūķi
  25,90 € 3 par 2
 8. Strečinga auskari no kaula eņģeļa spārnu formā Strečinga auskari no kaula eņģeļa spārnu formā 3 par 2
  Strečinga auskari no kaula eņģeļa spārnu formā
  25,90 € 3 par 2
 9. Pakaviņš liela izmēra ar dzeloņveida uzgaļiem dažādās krāsās Pakaviņš liela izmēra ar dzeloņveida uzgaļiem dažādās krāsās -25%
  Pakaviņš liela izmēra ar dzeloņveida uzgaļiem dažādās krāsās
  5,93 € Samazināt līdz 7,90 € -25%
 10. Pakaviņš liela izmēra dāžādās krāsās Pakaviņš liela izmēra dāžādās krāsās -25%
  Pakaviņš liela izmēra dāžādās krāsās
  5,93 € Samazināt līdz 7,90 € -25%
 11. Pakaviņš no akrila Pakaviņš no akrila -25%
  Pakaviņš no akrila
  5,93 € Samazināt līdz 7,90 € -25%
lapā

Hangers un weights

Šī ir jaukta kategorija, kurā ietilpst divi lieliski pīrsingu rotu veidi, kas paredzēti strečingam: ausu hangers un weights. Ja Tev ir izstiepts auss ļipiņas pīrsings, šīs rotas ļaus Tev eksperimentēt ar jaunu izskatu un pacelt savu stilu nākamajā līmenī. Rotu dizains ir viens no daudzveidīgākajiem un uzmanību piesaistošākajiem, turklāt pieejamas dažādu materiālu rotaslietas, piemēram, rags vai ķirurģiskais tērauds. Aplūko mūsu kolekciju, lai atklātu rotas, kas radītas tieši Tev - un saņemtu tās jau pavisam drīz ar mūsu ātro piegādi.

Vispirms, hangers un weights rotas ir līdzīgas, jo tās ir lielākas un smagākas un piesaista ikviena uzmanību. Ja Tu meklē ko tādu, kas liks Tavam izstieptajam pīrsingam izskatīties krietni neparastāk, tad šīs rotas noteikti ļaus Tev piepildīt savu vēlmi.

Ear Weight HangersEar Weight Hangers

Tas, kas padara šīs rotas atšķirīgas, ir to funkcija. Ausu hangers ir dekoratīvas un tās ieguvušas savu nosaukumu, pateicoties vertikālajam dizainam, kas nokarājas no Tava izstieptā pīrsinga, piemēram, kā noslēpumains atslēgas caurums vai pūķa aste. Šis rotaslietu veids ir daudz greznāks par citiem un tam ir daudz detaļu, kuras apkārtējie var apbrīnot. Taču arī piekariņš, piemēram, vienkārša melna prizma, var nodrošināt burvīgo hangers izskatu. Izvēlies to, kas Tev vislabāk atbilst.

Turpretī ausu hangers ir rotas ar praktisku mērķi. Lai arī tās izskatās lieliski, tās pamatā tiek nēsātas, lai izstieptu Tavu auss pīrsingu jaunā veidā. Nav pārsteigums, ka nosaukumu šīs rotas ir ieguvušas, pateicoties to papildu svaram, kas stiepj auss ļipiņu uz leju, lai izveidotu pagarinātu izstiepto pīrsingu. Tādējādi ausu stiepšanas weights sniedz Tev pavisam atšķirīgu veidu kā personalizēt savu stilu, ja Tev jau ir apnicis ierastais apaļais pīrsinga caurumiņš.

Ausu HangersAusu Hangers

Daudzas weights rotas pēc formas atgādina apaļo stienīti (circular barbell), kas pazīstams arī kā pakaviņš, un tās pieejamas tik daudzos izmēros, cik vien vari iztēloties. Tās parasti tiek izgatavotas no ķirurģiskā tērauda, kas nodrošina svaru, taču, ja Tev vienkārši patīk apaļā stienīša forma, Tev varētu patikt rotas glītā akrila versija.

Ja vēlies izmēģināt savā izstieptajā pīrsingā kaut ko atšķirīgu, tad, neatkarīgi no tā, vai tās būs fantastiskas rotas vai jauna pieeja pīrsingam, ausu hangers un weights būs Tavs nākamais lielais piedzīvojums!

Ausu WeightsAusu Weights

BUJ

Kāda ir atšķirīga starp ausu weights un ausu hangers?

Lai arī pirmajā acu uzmetienā šīs rotas šķiet līdzīgas, hangers un weights tiek nēsātas ar atšķirīgu mērķi. Protams, abi rotu veidi ir ļoti stilīgi, taču tikai hangers parasti tiek nēsātas tikai kā aksesuārs. Lai arī weights rotas ir tikpat satriecošas, tās kalpo, lai mainītu pīrsinga caurumiņa formu, stiepjot to virzienā uz leju. Tas ir jauns veids kā izspausties un likt Tavam pīrsingam izskatīties fantastiski.

Cik ilgi ir jānēsā ausu hangers?

Lielas rotas var izskatīties nedaudz uzkrītoši, ja neesi pie tām pieradis, taču tās nerada papildu prasības Tev vai Tavam pīrsingam. Tu vari nēsāt hangers un weights savā izstieptajā auss ļipiņā tikpat ilgi kā citas strečinga rotas, piemēram, strečerus, plugus un tuneļus. Tai pat laikā Tev jābūt uzmanīgam, guļot ar lielām, smagām rotām. Visdrīzāk, ka Tev nebūs nekādu problēmu, taču kādēļ riskēt savainot ādu?

Vai hangers rotas ir piemērotas ausu stiepšanai?

Hangers raksturīgā iezīme ir to gareniskā forma un uzmanību piesaistošie dizaini, taču tas nenozīmē, ka tās būs labi piemērotas Tava pīrsinga izstiepšanai. Dažas rotas ir izgatavotas no viegliem materiāliem un tās nenodrošina stiepšanu tā, kā to dara weights. Tādēļ, ja vēlies izstiept savu auss ļipiņu uz leju, iesakām izvēlēties weights rotas. Savukārt, ja vienkārši meklē jaunu izteiksmīgu rotu, Tev noteikti patiks kādas no mūsu skaistajām hangers rotaslietām.