Bodymod Trend
Pīrsingu gredzens ovāla jeb acs formā no titāna



Materiāls: Titāns
Izvēlieties Krāsa


Vītnes biezums: 1,2 mm
Diametrs: 10 mm
There are no reviews on this product yet.
Nēsāšanas biežums
Ikdienas lietošana
Biosavietojamība
Hipoalerģiska
Ūdensizturība
Ūdensizturīga
Kalpošanas laiks
Var kalpot ilgstoši
Lietošanas ērtums
Ļoti vienkārša
Nosaukums: Pīrsingu gredzens ovāla jeb acs formā no titāna
SKU: Ring-89
Zīmols: Bodymod Trend
Vītnes biezums: 1,2 mm
Aizdares veids: Eņģīte
Rotas veids: Izlocīts gredzens, Pīrsingu gredzens
Novietojums: Snug, Septum, Helix, Uzacs, Daith, Anti-tragus, Forward helix
Diametrs: 10 mm
Materiāls: Titāns
Pārklājuma veids: PVD pārklājums
Vienību skaits: 1
Vai rotaslietai ir pārklājums?: Jā, visai rotaslietai
Šis acs formas pīrsingu gredzens piešķirs Tavam stilam īpašu akcentu, tajā pašā laikā piedāvājot ērtu aizdares mehānismu.
Tas ir izgatavots no G23 titāna, kas ir vislabākais materiāls, kādu Tu varētu sniegt saviem pīrsingiem. Titāns ir biosaderīgs un hipoalerģisks materiāls, kas nesatur niķeli. Tādēļ, ja pīrsingu caurdūri pavisam nesen vai arī, ja esi jutīgs pret metāla piemaisījumiem, titāns ir visdrošākā izvēle.
Šo modeli var atvērt, ar eņģīti kustināmo posmu pavelkot uz augšu un noslēgt riņķi, iespiežot to atpakaļ, līdz tas radīs dzirdamu klikšķi.
Pīrsingu gredzena stienīša biezums ir 1,2 mm, kas padara to par lieliski piemērotu dažādiem auss pīrsingiem, kā arī septum pīrsingam. Riņķa diametrs tā platākajā daļā ir 10 mm. Brīnišķīgu krāsu klāsts - izvēlies sev tīkamāko modeli.


























