Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Pīrsinga gredzens ar bumbiņu pilnībā personalizējams

3,90 €
Noliktavā

Šis satriecošais pīrsinga riņķis ar lodīti jeb CBR, ir izgatavots no ķirurģiskā tērauda, dekorēts ar lodītes rāmī iestatītu kristālu. Pīrsinga riņķis ar lodīti tiek dēvēti par CBR (Captive bead rings), gan par BCR (Ball closure rings), attiecīgi riņķis ar bumbiņu, kura noslēdz tā abus galus. Šāda tipa rotu var izmantot dažāda veida ķermeņa pīrsingos, piemēram, tas lieliski izskatīsies auss, intīmajā, uzacs un lūpas pīrsingā.

Ir grūti ieteikt saistībā ar katru rotaslietu, tādēļ ir svarīgi, ka jūs zināt izmēru, kas ir piemērots jūsu pīrsinga caurumam. Ja jūsu izmērs ir starp izvēlnē dotajām opcijām, jūs varat būt droši, ka tā būs pareizā izvēle. Ja neesat pārliecināts par izmēru, pacentieties izmērīt jūsu esošo rotu, vai arī apskatiet izmēra tabulu.

Iegādājieties CBR pīrsinga riņķi ar lodīti sev tīkamākajā krāsā, izvēloties to izvēlnē, kur jums ir iespēja izvēlēties arī nepieciešamo stienīša izmēru.

Informācija
VārdsPīrsinga gredzens ar bumbiņu pilnībā personalizējams
SKURing-17
Aizdares veidsCaptive bead ring
TipsPīrs. gredzens ar satvertu lodīti (CBR)
NovietojumsAuss ļipiņa, Tragus, Helix, Anti-helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Nāss, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Naba, Labia, Klitora priekšādiņa, Frenum, Hafada, Lorum, Krūtsgals
MateriālsĶirurģiskais tērauds
Pārklājuma veids Anodēts
Vienību skaits1 gab.
Vai rotaslietai ir pārklājums?Jā, visai rotaslietai
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Pīrsinga gredzens ar bumbiņu pilnībā personalizējams
Jūsu vērtējums
Pīrsinga gredzens ar bumbiņu pilnībā personalizējams