Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Pīrsingu gredzens ar pie riņķa gala fiksētu bumbiņu

3,90 €
Noliktavā

Vairums cilvēku ir pazīstami ar Captive Bead Ring jeb Pīrsingu gredzenu ar ietvertu bumbiņu; tos ievietot pīrsingā nav viegli, turklāt bumbiņa, kura noslēdz riņķa galus, var viegli pazust. Šis pīrsingu gredzens ir lielisks risinājums minētajām problēmām!

Kad riņķis ir noslēgts, tas izskatās kā klasisks CBR tipa pīrsingu gredzens. Atšķirība slēpjas tajā, ka bumbiņa ir piemetināta pie viena riņķa gala, tādēļ risks, ka tā izkritīs nepastāv.

Iespējams, ka Tu prāto par to, kā gan šāda veida pīrsingu gredzenu var ievietot pīrsingā? Pavisam vienkārši! Izloki to nelielā spirālē, t. i., nedaudz pabīdi viena riņķa galu virzienā uz sevi un otru - no sevis. Pēc tam ieslidini to savā pīrsingā un sabīdi to sākotnējā formā - ļoti vienkārši!

Šis vienlaidu pīrsingu gredzens iemieso tikai labāko no CBR riņķu fantastiskā dizaina: aizmirsti par skrūvēšanu un pazaudētiem uzgaļiem!

Informācija
VārdsPīrsingu gredzens ar pie riņķa gala fiksētu bumbiņu
SKURing-52
Aizdares veidsSagriezt spirālē
TipsVienlaidu (Seamless) pīrsingu gredzens
NovietojumsAuss ļipiņa, Tragus, Helix, Anti-helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Nāss, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Naba, Labia, Klitora priekšādiņa, Frenum, Hafada, Lorum, Krūtsgals
MateriālsĶirurģiskais tērauds
Pārklājuma veids Anodēts
Vienību skaits1 gab.
Vai rotaslietai ir pārklājums?Jā, visai rotaslietai
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Pīrsingu gredzens ar pie riņķa gala fiksētu bumbiņu
Jūsu vērtējums
Pīrsingu gredzens ar pie riņķa gala fiksētu bumbiņu