Bodymod Ziemassvētku kalendārs
Aplūko šodienas piedāvājumu
Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Pilns strečeru komplekts ar visiem nepieciešamiem aksesuāriem

89,00 €
Noliktavā

Vai meklējat sev piemērotu iesācēja komplektu auss ļipiņu stiepšanai? Jūs esat atradis lielisku komplektu, kurā ir ietvers viss nepieciešamais stiepšanas procesam. 

Komplekts sastāv no 50 produktiem, veidoti, lai jūs varētu nēsāt plugus uzreiz pēc tuneļa izstiepšanas. Tādēļ nebūs nepieciešams nēsāt strečerus visa procesa laikā. Tajā ietilpst arī tuneļu aprūpei veltītie produkti, lai tos lietotu pirms, pēc un stiepšanas procesa laikā. Šis komplekts ir piemērots cilvēkiem, kas vēlas sākt stiept sev tuneļu pīrsingu, kas būs fantastiska dāvana, ja zināt kādu, kas vēlas sev tuneļus. 

Komplekts sastāv no deviņiem strečeriem, kas spēj izstiept pīrsingu līdz pat 00 izmēram (10 mm). Tajā pašā laikā, tajos ir ietverti divi plugi un tuneļi, katrs pieejams deviņos izmēros. Plugi ir veidoti, lai tos varētu nēsāt pēc tam, kad esat sasniedzis sev vēlamo pīrsinga izmēru. Kad ievietosiet plugu savā pīrsingā, jūs tā aizmuguri nostiprināsiet ar O-gredzenu, lai pasargātu strečeri no izslīdēšanas. Strečeri un plugi ir izgatavoti no ķirurģiskā tērauda, kas ir ļoti ērts materiāls. 

Komplektā arī ietilpst 10 dezinfekcijas salvetes. Pirms pīrsinga stiepšanas uz lielāku izmēru, nomazgājiet rokas un ausis ar ziepēm. Pēc tam, apstrādājiet pirkstus un ausis, tad strečeri vai plugu ar dezinfekcijas salveti. Ļaujiet tam nožūt un tad noklājiet jūsu pīrsinga caurumu, strečeri un plugu ar lubrikantu. Ievietojiet strečeri savā pīrsinga caurumā un pēc tam ievietojiet vienu no diviem, viena izmēra plugiem. Atkārtojiet šo procesu otrā auss ļipiņā, pēc izvēles. Nobeidziet procesu, nomazgājot vēlamo vietu no lubrikanta atlikumiem un ļaujiet tai nožūt. Līdz jūs domājat izstiept pīrsingu par vienu izmēru lielāku, izmantojiet Holey Butt'r un tējas koka eļļu. Tas mīkstinās ādu ap pīrsingu un tiks galā ar bakterijām. Lai novērstu nepatīkamas smakas, kas parādās stiepšanas procesa laikā, jūs varat izmantot super efektīvo Smelly Gelly. 

Šis stiepšanas iesācēju komplekts sastāv no:

  • 1 x ķirurģiskā tērauda strečera, attiecīgajos izmēros: 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 0 un 00 (1.6 mm, 2.0 mm, 2.5 mm, 3.0 mm, 4.00 mm, 5.00 mm, 6.0 mm, 8.0 mm un 10 mm). 
  • 2 x iesācēju plugiem ar o-gredzeniem, attiecīgajos izmēros: 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 0 un 00 (1.6 mm, 2.0 mm, 2.5 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 5.0 mm, 6.00 mm, 8.00 mm, 10.0 mm ). 

Tāpat šajā komplektā ir iekļauts:

  • 10 x dezinfekcijas salvetes
  • 10 x stiepšanas lubrikants
  • 1 x Holey Butt'r
  • 1 x Žožobas eļļa
  • 1 x Smelly Gelly

Kopumā, komplektā ir 50 produktu. Visi ir atsevišķi iepakoti, kas nodrošina higiēniskus apstākļus katram produktam, līdz tie tiks izmantoti. 

Šajā komplektā ir viss nepieciešamais iesācējiem, kas vēlas izstiept sev auss ļipiņu tuneļus, līdz pat 00 (10 mm) izmēram. 

Informācija
VārdsPilns strečeru komplekts ar visiem nepieciešamiem aksesuāriem
SKUStretching-Kit-Steel
Aizdares veidsar o-riņķi
TipsStrečinga komplekts
NovietojumsStrečings
Strečeru diametrs Komplekts ar dažādiem izmēriem
MateriālsĶirurģiskais tērauds
KrāsaSudrabainā
Vienību skaits50 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Pilns strečeru komplekts ar visiem nepieciešamiem aksesuāriem
Jūsu vērtējums
Pilns strečeru komplekts ar visiem nepieciešamiem aksesuāriem