Bodymod Ziemassvētku kalendārs
Aplūko šodienas piedāvājumu
Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Deguna skrūve no 14 karātu zelta ar četrstūrainu kristālu

35,90 €
Noliktavā

Šī ir ekskluzīvā 14 karātu deguna skrūve ir izveidota cilvēkiem, kuri novērtē augstas kvalitātes rotaslietas. Kristālam, kas izrotā skrūvi, ir kvadrāta forma, pieejams 5 dažādās krāsās. Viss, kas jums ir jāizdara, ir jāizvēlas savu mīļāko krāsu, pirms pievienojat to savam iepirkšanās grozam.

Rotas dizains izstrādāts, lai pasargātu jūsu degunu no bakstīšanas. Kad deguna skrūve atrodas pīrsingā, tā forma lieliski pielāgojas nāsij, tādēļ nepastāv risks, ka tā varētu izslīdēt no pīrsinga, vai arī savāktu netīrumus. Turklāt atšķirībā no regulārajām nagliņām, skrūvei nav apaļa un biezāka gala, kas varētu traucēt nāsij. Stienītis ir plakans, lai piešķirtu iekšējai nāsij maksimālo komfortu.

Ja vēlaties, jūs varat atrast šo pašu deguna skrūvi ar sirds formas vai arī apaļu kristālu, kvadrāta formas vietā. Apskatiet tos mūsu interneta veikalā. Šī deguna skrūve ir jums lieliski piemērota, ja nevēlaties kompromitēt ar dizainu vai izcilu kvalitāti. Pievienojiet rotu savam pirkumam jau tagad un saņemiet to pāris dienu laikā.

Informācija
VārdsDeguna skrūve no 14 karātu zelta ar četrstūrainu kristālu
SKUNose-42
Stienīša biezums0.8 mm.
TipsDeguna pīrsinga skrūvīte
NovietojumsNāss
Garums7 mm.
Uzgaļa diametrs 2 mm.
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Deguna skrūve no 14 karātu zelta ar četrstūrainu kristālu
Jūsu vērtējums
Deguna skrūve no 14 karātu zelta ar četrstūrainu kristālu