Notiek ielāde...

Viltus pīrsingu gredzens

2,90 €
Noliktavā

Pīrsingu gredzeni jeb riņķi ir vienas no mūsu populārākajām rotām, tādēļ mēs vēlamies dot iespēju tos nēsāt arī tiem, kuriem nav caurdurtais pīrsings. Šim modelim ir standarta izmērs - ne pārāk liels, ne pārāk mazs. Līdz ar to, tas būs lieliski piemērots jebkurai ķermeņa daļai, uz kuras Tu to vēlētos novietot. Piemēram, degunā, ausī, lūpā, gandrīz visās vietās, kur būtu ierastie pīrsingu gredzeni.

Šis ir vienkāršs “atsperes” pīrsingu gredzens. Atvelkot atsperi un novietojot to tur, kur Tu vēlies, tas automātiski aiztaisīsies. Plakanajai pamatnei, kura ir iepretim stienītim, vajadzētu būt paslēptai aiz auss, lūpas vai deguna iekšpusē; neviens pat nepamanīs, ka tas ir viltus pīrsingu gredzens!

Pīrsingufg gredzens ir pieejams sudraba, melnā, hematīta pelēkā, rozā un zelta krāsā. Izvēlies izvēlnē to krāsu, kura piesaista Tevi visvairāk. Ņem vērā to, ka rozā krāsas modeļa diametrs ir 12 mm (1/2 collas). Ja vēlies vairāk nekā tikai vienu pīrsingu gredzenu, Tu vari iegādāties komplektu ar astoņiem dažādu modeļu viltus pīrsingu gredzeniem par ļoti saprātīgu cenu.

Informācija
SKUFake-33
Stienīša biezums1.6 mm.
Fiksatora veidsKlipsis
TipsViltus pīrsings
Gredzena diametrs10 mm.
MaterialĶirurģiskais tērauds
Vienību skaits1 gab.
Vai rotaslietai ir pārklājums?Jā, visai rotaslietai
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Viltus pīrsingu gredzens
Jūsu vērtējums
Viltus pīrsingu gredzens