Iedvesma jaunām stila vēsmām

Līdz pat -25% atlaide - Sortimentā jaunas rotas

Iedvesma jaunām stila vēsmām

PĒRC 2, MAKSĀ PAR 1

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
IZSEK. PIEGĀDE 2,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Viltus pīrsingu gredzens

2,90 €
Noliktavā

Pīrsingu gredzeni jeb riņķi ir vienas no mūsu populārākajām rotām, tādēļ mēs vēlamies dot iespēju tos nēsāt arī tiem, kuriem nav caurdurtais pīrsings. Šim modelim ir standarta izmērs - ne pārāk liels, ne pārāk mazs. Līdz ar to tas būs lieliski piemērots jebkurai ķermeņa daļai, uz kuras Tu to vēlētos novietot. Piemēram, degunā, ausī, lūpā, gandrīz visās vietās, kur būtu ierastie pīrsingu gredzeni.

Šis ir vienkāršs “atsperes” pīrsingu gredzens. Pavelc posmu ar atsperi, t. i., velc atpakaļ kustīgo detaļu, turot to aiz diska un novieto pīrsingu gredzenu tur, kur Tu vēlies. Tad vienkārši atlaid posmu un tas atlēks atpakaļ. Plakanajam diskam, kurš ir iepretim stienītim, vajadzētu būt paslēptam aiz auss, lūpas vai deguna iekšpusē; neviens pat nepamanīs, ka tas ir viltus pīrsingu gredzens!

Pīrsingu gredzens ir pieejams sudraba, melnā, hematīta pelēkā, rozā un zelta krāsā. Izvēlies izvēlnē to krāsu, kura piesaista Tevi visvairāk. Ņem vērā to, ka rozā krāsas modeļa diametrs ir 12 mm (1/2 collas). Ja vēlies vairāk nekā tikai vienu pīrsingu gredzenu, Tu vari iegādāties komplektu ar astoņiem dažādu modeļu viltus pīrsingu gredzeniem par ļoti saprātīgu cenu.

Informācija
VārdsViltus pīrsingu gredzens
SKUFake-33
Stienīša biezums1.6 mm.
Aizdares veidsKlipsis
TipsViltus pīrsings
Gredzena diametrs10 mm.
MateriālsĶirurģiskais tērauds
Vienību skaits1 gab.
Vai rotaslietai ir pārklājums?Jā, visai rotaslietai
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Viltus pīrsingu gredzens
Jūsu vērtējums
Viltus pīrsingu gredzens