Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Tunelis no čūsku koka

8,90 €
Noliktavā

Šeit ir fantastisks un skaists koka tunelis, lieliski piemērots jums, ja jūs nevēlaties kompromitēt ar savu rotaslietu dizainu un kvalitāti. Šis burvīgais tunelis ir izgatavots no tumši brūna koka, līdz ar to rota ir 100% organiska, kas ir vislabākais, ko jūs varat dāvāt saviem tuneļiem. Ievietotās organiskā materiāla rotaslietas, salīdzinot ar citiem materiāliem, ļauj jūsu ādai elpot.

Čūskas koks jeb snakewood ir īpašs koks, un, kā to izsaka tā nosaukums, tā raksts atgādina čūsku atstātas pēdas vai nospiedumus. Tas sastāv no smalkām līnijām, kuras ik palaikam satiekas un pārklājas dažādās formās. Katram tunelim ir unikāla virsma, izgatavota no dažādām čūskas koka daļām.

Šim skaistajam tunelim ir segla forma, kas sniedz maksimumu komforta. Tas ir šaurāks tā iekšpusē, lai nodrošinātu, ka tas neizslīdēs ārā no jūsu auss tuneļa.

Neaizmirstiet izņemt tuneļa rotu, pirms dodaties vannā, jo tas piebriedīs, uzņemot sevī mitrumu. Izvēlieties sev nepieciešamo tuneļa izmēru, kas ir pieejams sākot no 0g līdz 1 collai (8 mm līdz 25 mm).

Informācija
VārdsTunelis no čūsku koka
SKUTunnel-108
TipsTunelis
NovietojumsStrečings
MateriālsKoks
KrāsaBrūnā
Dziļums11.5 mm.
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Tunelis no čūsku koka
Jūsu vērtējums
Tunelis no čūsku koka