Bestselleriem līdz pat 25% atlaide

-25% atlaide auss rotaslietām

Jauns piedāvājums katru dienu

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
Piegāde sākot no 2,99 €. Bezmaksas piegāde sākot no 29 €
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Pīrsinga bumbiņas no titāna

2,90 €
Noliktavā

Ja Tev patīk savām pīrsingu rotām iegādāties papildu uzgaļus, lai tos mainītu atbilstoši situācijai vai stilam, tad tagad Tev ir iespēja savai kolekcijai pievienot pirmšķirīgas kvalitātes bumbiņveida titāna rezerves uzgali.

Ja, Tavuprāt, kvalitāte ir būtiska īpašība, tad Tev kolekcijā noteikti ir vismaz viena no titāna izgatavota rota. Gadījumā, ja Tev ir pazudis uzgalis, iegādājies sev vienu no titāna. Vai arī iegādājies rezerves uzgali, lai par to nebūtu jāuztraucas, ja nu tomēr tā notiek!

Iespējams, Tu vienkārši vēlies aizstāt savus uzgaļus ar jauniem, no titāna izgatavotiem modeļiem; tos var izmantot taisniem stienīšiem, pakaviņiem un izliektiem stienīšiem.

Neaizmirsti izvēlēties pareizo, stienītim piemēroto biezumu un diametru. Ja vēlies to iegādāties savam nabas pīrsinga stienītim, tad tā standarta izmērs būs 14g biezums (1.6 mm) ar diametru 5 mm (3/16 collas). Tas, kādu izmēru izvēlēties, būt atkarīgs no tā, kādai rotai plāno iegādāties šo rezerves uzgali, tādēļ neaizmirsti to pirms iegādes pārbaudīt.

Informācija
VārdsPīrsinga bumbiņas no titāna
SKUBall-32
Aizdares veidsĀrējā vītne
TipsRezerves uzgalis
MateriālsTitāns
KrāsaSudrabainā
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Pīrsinga bumbiņas no titāna
Jūsu vērtējums
Pīrsinga bumbiņas no titāna