Notiek ielāde...

Pīrsingu gredzens no titāna ar opālu un metāla lodīšu formējumu

22,90 €
Noliktavā

Attēlā redzamajam pīrsingu gredzenam ir eņģīte. Šāda veida modelim ir daudz priekšrocību. Viena no priekšrocībām ir tā, ka Tev nebūs jāuztraucas par uzgaļiem vai arī citiem aizdares mehānismiem, kuri var viegli pazust, piemēram, tam iekrītot izlietnes atverē. Vēl viena eņģītes priekšrocība ir tā, ka ar to riņķi var viegli atvērt un noslēgt.

Šis gredzens ir 8 mm (5/16") diametrā, un tā resnums jeb biezums ir (16 g) 1,2 mm. Tā izmērs ir piemērots lielākajai daļai pīrsingu, kā arī septum. Tu vari izmantot šo rotu arī citos pīringos, ja minētie izmēri ir tam piemēroti. Pīrsingu gredzens ir izgatavots no titāna, tādēļ to var izmantot arī nesen caurdurtos pīrsingos.

Tā riņķa apakšdaļu rotā opālu imitācijas. Tu vari izvēlēties starp baltiem vai ziliem opāliem. Pīrsingu gredzena izmērs ir tāds pats, neatkarīgi no izvēlētās krāsas. Ap opāliem ir nelielas metāla pērlītes, kas piešķir rotai harmonisku simetriju. Opālu izmērs ir aptuveni 2 mm (0,08") un 3 mm (0.12"). Smalko pērlīšu diametrs ir aptuveni 1,5 mm (0,06).

Informācija
SKURing-165
Stienīša biezums1.2 mm.
Fiksatora veidsAr eņģīti
TipsPīrsinga gredzens ar eņģi
Gredzena diametrs8 mm.
MaterialTitāns
Kristāla veidsSintētiskais opāls
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Pīrsingu gredzens no titāna ar opālu un metāla lodīšu formējumu
Jūsu vērtējums
Pīrsingu gredzens no titāna ar opālu un metāla lodīšu formējumu