Bestselleriem līdz pat 25% atlaide

-25% atlaide auss rotaslietām

Jauns piedāvājums katru dienu

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
Piegāde sākot no 2,99 €. Bezmaksas piegāde sākot no 29 €
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Pīrsinga gredzens ar lodīti un vītni

19,90 €
Noliktavā

Mēs piedāvājam galīgo lielā pīrsinga rotaslietu. Jūs tagad varat iegādāties super lielu pīrsinga gredzenu ar lodīti, ar visparocīgāko lodīti. Kā jau, jūs to zināt, pīrsinga riņķi ar lodītēm ir grūti atvērt un aizvērt. Bet, kad vēlaties to pamēģināt, jūs sapratīsiet, ka tas ir gaužām vienkārši. Šis pīrsinga gredzens, lodītes vietā, kura atrodas starp abiem riņķa galiem, ir vītne, kuru var ieskrūvēt vienā tā galā.

Un citos vārdos, jums nebūs jāizmanto pīrsinga riņķu atvērēja, pat, ja tas ir nepieciešams, lielām pīrsinga rotaslietām. Turklāt šim gredzenam ir neliela atvere starp ieskrūvējamo lodīti un otro riņķa galu.

Jūs varat izmantot šo pīrsinga riņķi dažādos pīrsingos tikmēr, kamēr saskan to izmērs, it īpaši intīmajos pīrsingos. Tikai jūs nosakāt limitus!

Pīrsinga riņķis ir izgatavots no 100% ķirurģiskā tērauda, izcila un izturīga materiāla pīrsinga rotaslietām. Iegādājieties savu jauno uzskrūvējamās bumbiņas riņķi, sev vēlamajā biezumā un izmērā. Līdz, ko tas tiks izvēlēts, pievienojiet to savam pasūtījumam, un mēs jums to piegādāsim pāris dienu laikā.

Informācija
VārdsPīrsinga gredzens ar lodīti un vītni
SKURing-78
Aizdares veidsIekšējā vītne
TipsPīrs. gredzens ar satvertu lodīti (CBR)
NovietojumsSeptum, Princis Alberts, Frenum, Hafada, Lorum
MateriālsĶirurģiskais tērauds
KrāsaSudrabainā
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Pīrsinga gredzens ar lodīti un vītni
Jūsu vērtējums
Pīrsinga gredzens ar lodīti un  vītni