Iedvesma jaunām stila vēsmām

Līdz pat -25% atlaide - Sortimentā jaunas rotas

Iedvesma jaunām stila vēsmām

PĒRC 2, MAKSĀ PAR 1

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
IZSEK. PIEGĀDE 2,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Plugs no koka ar režģa rakstu

11,90 €
Noliktavā

Padariet savu tuneli neparastu ar šo brīnumaino koka plugu, ar dekoratīviem zelta krāsas motīviem. Pluga centrā ir skaists zieds, kuru ietver satriecošs režģa raksts ar simetriskām formām. 

Tādi organiski materiāli kā koks, ļauj pīrsinga ādai elpot par ar rotaslietām, tādejādi novēršot nepatīkamas smakas. Šis plugs ir pieejams no divu veidu kokiem. Izvēlieties starp palisandra jeb rožkoka sarkanīgo krāsu, vai arī tumšo melnkoka krāsu. Pluga priekšpuse ir izgatavota no misiņa: palisandra koka modelī, misiņam ir vara krāsa, melnkokam ir misiņa krāsa. Abi modeļi ir kontrastā ar koka dabīgo krāsu. Zeltainais raksts pāri tumšajam plugam, piesķirt rotaslietai antīku izskatu, bet sarkanīgais koks harmonizē ar misiņa motīvu. Kā minēts iepriekš, šis ir organisks materiāls, kas nozīmē ka koka struktūra var atšķirties no modeļa uz modeli. Tomēr, ja jūs pirksiet divus modeļus, mēs centīsimies piemeklēt divus līdzīgus. cik vien tas ir iespējams. 

Šis modelis ir pieejams izmēros starp 2g līdz 1 collai (6 mm līdz 25 mm), tādēļ pasteidzieties un pasūtiet, pirms tas tiek izpirkts. 

Informācija
VārdsPlugs no koka ar režģa rakstu
SKUPlug-140
TipsPlugs
MateriālsKoks
Dziļums15 mm.
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Plugs no koka ar režģa rakstu
Jūsu vērtējums
Plugs no koka ar režģa rakstu