Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Dermal uzgalis ar lielu kristālu

5,90 €
Noliktavā

Šeit jūs atradīsiet vienkāršu, bet tajā pat laikā skaistu, dermal uzgali, pieejamu dažādās krāsās un izmēros. Ir gandrīz nepiespējami atrast tādu, kas būsu piemērots jūsu vajadzībām. Dermal anchor ir iespējams ievietot dažādās ķermeņa daļās: patiesībā, tikai iztēle nosaka robežu. Bet dermal pīrsinga ievietošanai, ir bieži vien noteikta nozīme, attiecībā uz rotaslietas izmēru. Dažus dermal anchor pīrsingi parasti slēpjas zem drēbēm, tādēl dermal uzgaļiem nevajadzētu būt pārāk lieliem, lai izvairītos no to ieķeršanās, vai drēbju sabojāšanas. Šajā gadījumā, ir liela priekšrocība izvēloties diskrētu izmēru, piemēram, 1/8 colals (3 mm) lielu modeli. Dažreiz, jūs varbūt vēlēsieties, lai jūsu pīrsings izeltos, cik vien tas ir iespējams. Tādos gadījumos, tā vietā jums būtu jāizvēlas 5/32 collas vai 3/16 collas (4 mm vai 5 mm). Ņemiet vērā, ka šis dermal uzgalis ir nedaudz lielāks augstumā, kā ierastie dermal uzgaļi.

Šis dermal uzgalis ir izgatavots no augsti pulēta ķirurģiskā tērauda. Tas ir pieejams četrās krāsās, sākot no klasikā kristāldzidrā, sievišķīgajiem pasteļtoņiem, un gaišiem toņiem, līdz pat oglekļa melnam. Izvēlieties sev nepieciešamo krāsu uzmanīgi, tā kā šis dermal uzgalis ir piemērots dažādiem tēliem, atkarībā no izvēlēta modeļa. Paturiet prātā, ka jūs maksāsiet tikai par dermal ugali. Dermal anchor cenā nav iekļauts.

Informācija
VārdsDermal uzgalis ar lielu kristālu
SKUDermal-24
Stienīša biezums1.2 mm (der 1.6 mm dermal pamatnei)
TipsDermal uzgalis
NovietojumsAnti-uzacs, Surface-tragus, Bindi, Horizontal labret, Vaigs, Butterfly, Krūšu kauls, Krūšu bedrīte, Gurni, Christina/Venus, Dermal
MateriālsĶirurģiskais tērauds
KrāsaSudrabainā
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Dermal uzgalis ar lielu kristālu
Jūsu vērtējums
Dermal uzgalis ar lielu kristālu