Iedvesma jaunām stila vēsmām

Līdz pat -25% atlaide - Sortimentā jaunas rotas

Iedvesma jaunām stila vēsmām

PĒRC 2, MAKSĀ PAR 1

Jauns piedāvājums katru dienu

MAKSĀ VAIRĀK - IETAUPI VAIRĀK

MAKSĀ VAIRĀK - IETAUPI VAIRĀK

Saņem -15% atlaidi, iepērkoties 40 € vērtībā vai vairāk

100 dienu atteikuma tiesības
IZSEK. PIEGĀDE 3,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Deguna nagliņa no 14 karātu zelta ar trim maziem kristāliem

35,90 €
Noliktavā

Attēlā redzamā nagliņa ir dekorēta ar smalkiem kristāliņiem, kuri ir nofiksēti pie tīra 14 karātu zelta stienīša struktūras. Trīs kristāli ir grupēti tā, lai veidotu nelielu trīsstūra formas ziedu, ar nelielu zelta bumbiņu tās centrā. Tas, vai šie trīs kristāliņi atgādina zieda formu vai arī trīsvienības simbolu, ir atkarīgs no jums. 

Kā jau minēts iepriekš, deguna stienītis ir izgatavots no 14 karātu zelta, 24 karātu zelta vietā. Starpība starp 14 karātiem un 24 karātiem ir tas, ka pēdējais ir ļoti mīksts materiāls. To ir viegli liekt, tādēļ to ir daudz vieglāk salauzt vai saskrāpēt. 14k zelta sastāv no 0.58% tīra zelta. Pārējie ir materiāli, kuri ir daudz izturīgāki pret triecieniem un skrāpējumiem, un kopā ar 14 karātu zeltu, jūs iegūsiet daudz izturīgāku rotaslietu, nekā tad, ja tā būtu izgatavota no 24 karātu zelta.

Jūs varat izvēlēties starp eleganto balto zeltu vai arī satriecošo dzelteno zeltu, savam deguna pīrsingam. Abi ir izgatavoti no 14 karātu zelta, tādēļ krāsa ir vienīgā atšķirība starp abiem modeļiem. Stienīša aptuvenais garums ir aptuveni 1/4 collas (6 mm), un tā biezums ir 20g (0.8 mm). Apakšdaļas stienītim ir apaļa bumbiņa, kas ir nedaudz biezāka par pašu stienīti. Tas droši noturēs vietā rotu, nodrošinot, ka tā neizkritīs ārā no jūsu deguna.

Informācija
VārdsDeguna nagliņa no 14 karātu zelta ar trim maziem kristāliem
SKUNose-167
Stienīša biezums0.8 mm.
TipsDeguna nagliņa
NovietojumsNāss
Garums6 mm.
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Deguna nagliņa no 14 karātu zelta ar trim maziem kristāliem
Jūsu vērtējums
Deguna nagliņa no 14 karātu zelta ar trim maziem kristāliem