Pīrsingu gredzens no 14 karātu zelta ar ietvarā ievalcētu kristālu
Materiāls:
Bumbiņas izmērs:
Izvēlies izmēru
Vītnes biezums:
Materiāls:
Bumbiņas izmērs:
Izvēlies izmēru
Vītnes biezums:
Nosaukums: Pīrsingu gredzens no 14 karātu zelta ar ietvarā ievalcētu kristālu
SKU: U-Ring-67
Aizdares veids: Captive bead ring
Novietojums: Tragus, Spiderbite, Snug, Snakebite, Septum, Rook, Krūtsgals, Lower labret, Auss ļipiņa, Labia, Helix, Daith, Conch, Clitoris hood, Naba, Anti-tragus, Forward helix, Angelbite
Vienību skaits: 1
Dizains: Vienkāršs
Mēs piedāvājam īpaši izsmalcinātu pīrsingu gredzenu ar satvertu lodīti, izgatavotu no 14 karātu zelta, ar ietvarā ievalcētu, mirdzošu kristāldzidru akmentiņu. Tu ne tikai iegūsi augstākas kvalitātes produktu, bet arī rotaslietu ar izsmalcinātu stilu.
Šī pīrsingu gredzena stienītis ir 1,2 mm (16g) biezumā, un tā riņķis 8 mm (5/16) diametrā, tādēļ to var nēsāt jebkādā pīrsingā tikmēr, kamēr minētie izmēri tam ir piemēroti. Kopumā CBR ir lieliski piemērots nēsāšanai dažādos pīrsingos.
Pīrsingu gredzena dekoratīvā elementa diametrs ir 3 mm (1/8 collas).
Tādēļ, ja Tev ir krūtsgala pīrsings un Tu vēlies palutināt savu partneri ar pikantu pārsteigumu, pasteidzies un pievieno šo skaistuli savam grozam!
Ņem vērā, ka lodītes struktūras aizmugurē aiz akmens rotājuma ir caurums.
Nav nevienas atsauksmes! Lai to pievienotu, uzklikškini uz labajā pusē esošās pogas.