Viss Par Deguna Pīrsingiem
Mēs arvien biežāk dzirdam šo vārdu - septum, bet ko īsti tas nozīmē?
Šis vārds ir cēlies no latīņu valodas un nozīmē "nožogojums, žogs, starpsiena". Savukārt latīņu valodas termins septum nasi apzīmē starpsienu, kas sadala deguna dobumu divās daļās.
Mūsdienās, ja dzirdi kādu sakām: "Man ir septums", visticamāk, ka runa ir par
.Īsumā - nē!
Starpsienas priekšējo daļu veido skrimslis, tādēļ vismaz tradicionālais septum pīrsings caur to netiek caurdurts, bet gan zem tā, vietā, kur atrodas plāns mīksto audu slānītis. Atkarībā no konkrētā cilvēka deguna anatomijas var būt arī tā, ka šajā daļā nav pietiekami daudz vietas, lai tajā varētu šo pīrsingu caurdurt.
Ja vēlies pārliecināties par to, vai Tev ir iespējams caurdurt septum pīrsingu, konsultējies ar profesionālu pīrsingu meistaru.
Protams, ir cilvēki, kuri šādā gadījumā izvēlas to caurdurt skrimslī. Tas nav ieteicams, jo process ir ārkārtīgi sāpīgs, turklāt tā dzīšana prasīs daudz vairāk laika.
Lai gan sāpju slieksnis katram cilvēkam ir individuāls, saskaņā ar Bodymod veikto pētījumu, septum caurduršana var izraisīt spēcīgas sāpes. Sāpju skalā no 1 līdz 10, to var novērtēt ar 6 ballēm, taču sāpes ir tik īslaicīgas, ka tām Tevi nevajadzētu atturēt no tā caurduršanas!
Attiecībā uz materiāliem septum pīrsingā visbiežāk nēsā no ķirurģiskā tērauda, 14 karātu zelta un titāna izgatavotas rotaslietas.
Savukārt populārākie septum pīrsingam piemērotie rotaslietu veidi ir pakaviņi, pīrsingu gredzeni un septum klikeri. Ir cilvēki, kuri izmanto septum reteineri, kas neļauj pīrsingam aizaugt un tajā pašā laikā to paslēpj. Tie ir pieejami no akrila, ķirurģiskā tērauda un 14 karātu zelta.
Taču jautrība ar to nebeidzas! Tu vari nēsāt jebkāda veida rotaslietas, galvenais, lai tās būtu piemērotas Tavam pīrsingam. Un, ja Tev vēl nav septum pīrsinga, tā vietā Tu vari apskatīt lielisku alternatīvu - septum klipšus.
Posted in: