Viss Par Lūpas Pīrsingiem
Angļu valodā pīrsinga nosaukums labret, latviešu valodā labrete, ir cēlies no latīņu valodas vārda labrum, kas nozīmē "lūpa". Tāpēc labrete tiek izmantota kā termins, kas apzīmē populāro apakšlūpas pīrsingu lowbret, un arī kā lūpas pīrsingiem paredzēto rotaslietu. Tas var būt nedaudz mulsinoši!
Mēs, Bodymod, izvēlamies lietot terminu "apakšējās labretes", lai norādītu šī pīrsinga atrašanās vietu.
Visbiežāk apakšējā labrete jeb lowbret tiek caurdurta pēc iespējas tuvāk zodam. Tomēr tai ir arī vairāki paveidi. Pīrsings, kas nav centrēts, tiek saukts par off-center lower labret jeb “necentrētu apakšējo labreti”. Divus lowbret pīrsingus, kas atrodas tuvu lūpas kaktiņiem, tiek dēvēti par Snake bites. Savukārt, ja vienā lūpas pusē, arī tuvu kaktiņam, ir šādi divi blakus caurdurti pīrsingi, tad tas tiek dēvēts par Spider bites.
Lūk, pārsteigums: apakšējā labretē var nēsāt arī citu veidu rotas, ne tikai labretes!
Izmēra ziņā ir ieteicams izmantot rotaslietu ar vismaz 1,2 mm biezu stienīti. Cilvēkiem ar biezām lūpām varētu būt piemērotākas rotaslietas ar 1,6 mm biezu stienīti.
Apakšējās labretes pīrsingam ir pieejams plašs, tam piemērotu
sortiments. un piešķirs Tavam pīrsingam stilīgu akcentu! Savukārt, runājot par materiāliem, ir vēlams izmantot PTFE un akrila rotaslietas - tās būs saudzīgākas pret Tavām smaganām un zobiem.Vispirms tiek noteikts pīrsinga novietojums. Pēc tam pīrsingu meistars satver lūpu ar sterilām knaiblēm un to caurdur ar īpašu adatu. Neuztraucies, sāpes ir īslaicīgas un nav spēcīgas.
Pīrsingu meistari bieži vien izvēlas tajā ievietot labreti ar stabiņu, kas ir garāks par standarta izmēru, lai dotu lūpai papildu vietu, jo jā var pietūkt. Līdzko pīrsings būs pilnībā sadzijis, Tu varēsi sākt nēsāt īsāku un komfortablāka dizaina rotaslietu.
Posted in: