Viss Par Auss Pīrsingiem
Atšķirībā no vairuma
, conch pīrsings atrodas auss gliemežnīcas malas iekšējā daļā, nevis tās ārmalā. Pateicoties pīrsinga novietojumam, tas sniedz vairāk vietas, lai radoši izpaustos.Šim pīrsingam ir divi paveidi: ārējais conch un iekšējais conch. Tātad, kā tie atšķiras?
Lielākajai daļai cilvēku auss vidusdaļā atrodas neliels, horizontāls tiltiņa veida skrimslis:
Šim pīrsingam ideāli piemērota ir īsa labrete, taču arī pīrsingu gredzeni un pakaviņi tajā izskatīsies fantastiski.
Šim pīrsingam lieliski derēs arī 99 % no rotaslietām, kuras tiek nēsātas tragus pīrsingā. Tomēr ir noderīgi vispirms pārbaudīt, kāds izmērs un dizains ir vispiemērotākie tieši Tavai ausij. Tev ir jāizvēlas pietiekami liels pīrsingu gredzens vai pakaviņš, kas spēs aptvert auss gliemežnīcas malu.
Conch pīrsings ir jāapkopj tāpat kā jebkuru citu pīrsingu. Apmazgā to divas reizes dienā ar izotonisko sāls šķīdumu. Centies to nemazgāt biežāk, jo tas var kairināt brūci un tādējādi paildzināt tās dzīšanu. Galvenais, seko līdzi pīrsingu meistara ieteikumiem un neaiztiec to, ja vien tas tiešām nav nepieciešams.
Skrimslis dzīst slāņos, no ārpuses uz iekšpusi, tādēļ tajā caurdurts pīrsings dzīst lēnāk un problemātiskāk. Tam ir nepieciešama rūpīga pēcaprūpe, lai maksimāli izvairītos no infekcijas rašanās, jo organisms nespēj atjaunot skrimšļaudus.
Jā, conch pīrsingu var stiept. Tomēr, tā kā tas ir skrimšļa pīrsings, izmērs, kurā to var izstiept, ir pavisam neliels. Tāpēc stiepšanu ieteicams sākt nevis, paplašinot caurumu, bet gan atdalot nelielu gabaliņu skrimšļaudu, izmantojot dermal punch jeb dermālo perforatoru.
Virsma, kurā tiek caurdurts ārējais conch, ir salīdzinoši līdzenāka, savukārt tā, kur tiek caurdurts iekšējais conch, ir nedaudz ieliekta, tādēļ tā stiepšana kādam varētu likties grūtāka.
Posted in: