Iedvesma jaunām stila vēsmām

Līdz pat -25% atlaide - Sortimentā jaunas rotas

Iedvesma jaunām stila vēsmām

PĒRC 2, MAKSĀ PAR 1

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
IZSEK. PIEGĀDE 2,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Strečinga iesācēju komplekts

Nav pieejams

Ja vēlaties iesākt auss stečingu un izstiept sev tuneļus, mums jums ir fantastisks piedāvājums. Šis iesācēju komplekts ir domāts tiem, kas vēlas iesākt stiept savas auss ļipiņas. Tajā ir viss nepieciešamais, lai iesāktu procesu. Stečingu ir jāsāk ar speciālu strečeri, kas ir nedaudz lielāks kā parastais pīrsings. Kad jūsu pīrsings adaptējas jaunajam izmēram, jums nāksies izmantot jaunu strečeri, kas ir nedaudz biezāks. Jūs lēnām varat turpināt šo procesu, līdz jūs sasniegsiet vēlamo izmēru. Šis iesācēju komplekts sastāv no strečeriem no 14 līdz 00 izmēram (1.6 mm līdz 10 mm). 

Strečeri šajā komplektā ir no akrila, melnā krāsā. Daži cilvēki dod priekšroku nēsāt strečerus, kamēr tie stiepjās, dažiem tas nešķiet pārāt ērti tos nēsāt, katru dienu. 

Tādā gadijumā, jums nav jāraizējas, jo šajā komplektā ietilpst divi dažāda izmēra tuneļi, kurus jūs varat vilkt pēc tam, kad būsiet pīrsingu pietiekami izstiepuši ar strečeri. Īsumā, jūs varat vilkt tuneļus, starp brīžiem, kad jūs vēlaties apturēt stiepšanu. 

Šajā komplektā ir 16 dažādi tuneļi, pa diviem, 8 dažādos izmēros. Šie tuneļi ir melnā krāsā un izgatavoti no ķirurģiskā tērauda. Tiem ir vienkāršs dizains un ērti nēsāšanai. Tiem ir O-formas elastīgā gumija, kas aptur tos no izslīdēšanas. 

Komplektā ietilpst arī tuneļu pēcaprūpe, kas jums būs nepieciešama stiepšanas procesam. Tajā ir 10 lubrikanta vienības jūsu tuneļiem. Kad nolemjat pastiept jūsu pīrsingu par vienu izmēru lielāku, atveriet vienu no paciņām un uzklājiet gēlu uz pīrsinga un strečera, kuru izmantosiet. Tas padarīs stiepšanas procesu daudz ērtāku. 

Ja pīrsings sāk izdalīt smaku, neuztraucieties, tā ir normāla parādība. Tādēļ šajā komplektā ir Smelly Gelly, kas ir lielisks produkts, lai tiktu galā ar nepatīkamo smaku. Smelly Gelly ir ļoti izturīgs produkts, kuru jūs varēsiet lietot ilgi.

Komplektā ir žožobas eļļa, kas ir lielisks produkts tuneļiem. Žožobas eļļai piemīt antiseptisks efekts, tādēļ to rekomendē lietot stieptajos pīrsingos, lai mazinātu apsārtumu, sāpes un iekaisumu. 

Kopumā šajā komplektā ietilpst:

  • 8 melni strečeri no akrila un 8 pāri (16 vienības) tuneļi, izgatavoti no ķirurģiskā tērauda ar O-gredzeniem, attiecīgajos izmēros: 14, 12, 8, 6, 4, 2, 0, 00(1.6 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm). 
  • 10 strečeru lubrikanta vienības
  • 1 vienība ar Smelly Gelly
  • 1 vienība ar žožobas eļļu

Ar visiem šiem 36 produktiem vienā komplektā, jums būs viss nepieciešamais, lai iesāktu auss ļipiņu stiepšanas processu jeb izsieptu tuneļus. 


Informācija
VārdsStrečinga iesācēju komplekts
SKUStretching-Kit-Basic
Aizdares veidsar o-riņķi
TipsStrečinga komplekts
Strečeru diametrs Komplekts ar dažādiem izmēriem
KrāsaMelnā
Vienību skaits36 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Strečinga iesācēju komplekts
Jūsu vērtējums
Strečinga iesācēju komplekts