100 dienu atgriešanas garantija
Piegāde, sākot no 3,90€. Bezmaksas piegāde sākot no 29€
Droši maksājumi
Iepirkties pēc
Atlasīts pēc
 1. Stienīša biezums
Iepirkšanās opcijas
Materiāls
Krāsa
Kristāla krāsa
Stienīša biezums
Gredzena diametrs

13 Produkti

lapā
Kārtot pēc
 1. Pīrsinga gredzens segmenta jūsu izvēlētā krāsā
  €7,90
 2. Pīrsinga gredzens liela izmēra ar pop-out bumbiņu
  €6,90
 3. Pīrsinga gredzens liels un vienkāršs
  €4,90
 4. Pīrsinga gredzens ar cilindra bumbiņu un opāla akmeni
  €7,90
 5. Pīrsinga gredzens liela izmēra ar četrstūrainu stieni
  €15,90
 6. Pīrsinga gredzens ar atsperi
  €1,90
 7. Pīrsinga gredzens ar lodīti ar vītni
  €19,90
 8. Pīrsinga gredzens CBR liela izmēra apzeltīts
  €5,90
 9. Pīrsinga segmentēts riņķis liela izmēra
  €7,90
 10. Pīrsinga gredzens ar lodīti liela izmēra ar anodētu titāna slāni
  €5,90
 11. Pīrsinga gredzens ar bumbiņu no akrila
  €3,90
 12. Pīrsinga gredzens no akrila piecās krāsās
  €7,90
 13. Pīrsinga gredzens ar lodīti liela izmēra
  €5,90

13 Produkti

lapā
Kārtot pēc

Pīrsinga gredzeni

Pīrsinga gredzeni, neapšaubāmi, ir vieni no vispopulārākajām pīrsingu rotaslietām. Sākot no auss, nāss, lūpas, līdz pat krūtsgalu un intīmo vietu pīrsingiem, tie ir vieni no visdaudzfunkcionālākajiem rotaslietu veidiem, jo tie ir pieejami dažādos izmēros, dizainos un krāsās. Aplūkojiet Bodymod tiešsaistes vietni un ļaujieties pīrsingu rotaslietu stilu jūrai. Daži no pieejamajiem dizainiem ir sekojoši:

Endless jeb viengabala gredzeni

Šie gredzeni ir lieliski, kā pirmā rotaslieta, jo tos ir ļoti viegli lietot. Jūs varat tos nēsāt, lai pierastu pie šāda pīrsinga gredzenu veida un vēlāk varētu nomainīt, uz daudz sarežģītāka dizaina rotu. Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet daudzus, endless veida pīrsinga gredzenu dizainus, tādus, kā:

CBR jeb pīrsinga gredzeni ar satvertu lodīti

Attiecībā uz konkrēta veida riņķiem, pīrsinga gredzeni ar satvertu lodīti (Captive bead rings jeb ball closure rings), ir lieliski, jau pieredzējušiem pīrsingu lietotājiem. Tie tā tiek saukti, jo to aizstaisīšanas mehānisms darbojas ar mazas bumbiņas palīdzību; tas ir jāizņem un jāieliek starp riņķa galiem. Ja jums šāda veida rotaslieta šķiet par sarežģītu, jūs varat izvēlēties vienu no dizainiem, kurā satvertā bumbiņa ir piefiksēta pie viena no riņķa galiem. Dažas no rotaslietām jūs atradīsiet mūsu tiešsaistes veikalā:

Hinged jeb pīrsinga gredzens ar eņģīti

Šie pīrsinga gredzeni atgādina viengabala veida riņķus - tā aizdares mehānisms nav saredzams. Taču riņķī ir posms ar eņģīti, kas ļauj rotaslietu ērti un droši atvērt un aizvērt. Šeit ir daži no mūsu favorītiem:

Izmēra noteikšana un materiāli

Izvēloties sev jaunu rotaslietu, pievērsiet uzmanību izmēram un materiālam. Dažādiem pīrsinga novietojumiem ir nepieciešams unikāls vītnes biezums (mērīts milimetros vai angļu val. gauges), un diametrs (mērīts milimetros vai collās). Ja neesat pārliecināti, lūdziet sava pīrsinga meistara konsultāciju, lai noteiktu piemērotāko izmēru.

Kā parasti, sadzijušā pīrsingā var nēsāt jebkādu materiālu - akrilu, ķirurģisko tēraudu, 14 karātu zeltu, utt. Tomēr, ja vēlaties caurdurt pīrsingu, vai arī, ja jūsu pīrsings vēl nav sadzijis, titāns ir visdrošākā izvēle. Turklāt tas ir vislabākais materiāls, kuru var izmantot tie, kuri cieš no niķeļa izraisītas alerģijas.

Pārlūkojiet mūsu interneta veikalu un papildiniet savu rotaslietu kolekciju!