Bestselleriem līdz pat 25% atlaide

-25% atlaide auss rotaslietām

Jauns piedāvājums katru dienu

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
Piegāde sākot no 2,99 €. Bezmaksas piegāde sākot no 29 €
Droši maksājumi
Notiek ielāde...
%

Plugs ar o-gredzenu un lielu kristālu

6,32 € Samazināt līdz 7,90 €
Noliktavā

Vai vēlaties savam tunelim klasisku rotaslietu ar skaistu bling-bling? Mums ir tas ko jūs meklējat. Tas ir vienas, izvirzītās apmales plugs, kas nozīmē, ka tam izrādīšanai ir tikai viens sāns, šajā gadījumā - rotāts ar kristālu. Aizmugurē atrodas o-gredzens, kas atļauj tā uzlikšanu un noņemšanu. 

Kristāls ir slīpēts tā, lai gaismas stari varētu atstaroties daudzos, dažādos leņķos. Tādā veidā, plugs vienmēr mirdzēs līdz ar jūsu ķermeņa kustībām. 

Neatkarīgi no tā, vai esat vīrietis vai sieviete, šis plugs ir ideāli piemērots ikvienam. Tas ir pieejams dažādās krāsās. Caurspīdīgais kristāls ir īsta rotaslietu klasika, bet pārējie divi vairāk izceļās ar oriģinalitāti. Tas viss ir atkarīgs no jūsu personības un gaumes. Kristāls ir labi iestatīts struktūrā, pateicoties dakšiņām. Tie nodrošinās, ka kristāls neizkrīt, vai neizkustas no vietas, piešķirot tam vēl vienu priekšrocību -  jūs varēsiet to neizņemt, dodoties mazgāties vai arī uz saunu, tā kā kristāls nav ieklāts ar līmi, kas varētu izķīst.

Kā jau minēts, pluga aizmugurē atrodas o-gredzens, kas atļauj to iebīdīt un izbīdīt ārā no tuneļa. Tādā veidā, nekaitējot jūsu auss ļipiņai.

Informācija
VārdsPlugs ar o-gredzenu un lielu kristālu
SKUPlug-158
Aizdares veidsar o-riņķi
TipsPlugs
MateriālsĶirurģiskais tērauds
DziļumsDažāds
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Plugs ar o-gredzenu un lielu kristālu
Jūsu vērtējums
Plugs ar o-gredzenu un lielu kristālu