-25% atlaide auss rotaslietām

Jauns piedāvājums katru dienu

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
Piegāde sākot no 2,99 €. Bezmaksas piegāde sākot no 29 €
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Pīrsinga gredzens segmentēts ar eņģīti dažādās krāsās-25%

Šī akcija beigsies pēc: ...
5,93 € Samazināt līdz 7,90 € -25%
Noliktavā
Šī akcija beigsies pēc: ...

Iespējams, ka Tu meklē sev jaunu pīrsinga gredzenu savam septum, uzacs, krūtsgala vai intīmajam pīrsingam. Neatkarīgi no tā, kurā pīrsingā Tu vēlies nēsāt šo pīrsinga gredzenu, ikvienā no tiem tas izskatīsies lieliski.

Šī pīrsinga gredzenam ir eņģīte, kas rotaslietas ievietošanu padarīs neizsakāmi vienkāršu. Tas ir gudrs un parocīgs mehānisms un risks, ka pazaudēsiet kādu detaļu, nepastāv.

Rota ir pieejama dažādās skaistās krāsās - izvēlies to, kura Tevi piesaista visvairāk. Papildus rotas krāsai izvēlies savam pīrsinga caurumam piemērotāko izmēru.

Modeļus ar biezākiem stienīšiem atvērt un aizvērt ar pirkstiem varētu būt sarežģītāk. Ja Tev ir strečings jeb tunelis, mēs iesakām Tev izmantot pīrsingu gredzenu atvērēju un aizvērēju. Ņem vērā, ka šie darbarīki ir "ieguldījums visai dzīvei", kuru Tu varēsi izmantot arī citām pīrsingu rotām: jo tām būs biezāks stienītis, jo grūtāk tās būs atvērt un aizvērt. Turklāt, ja vēl to diametrs būs pavisam neliels, tad to izdarīt būs vēl daudz reižu grūtāk.

Informācija
VārdsPīrsinga gredzens segmentēts ar eņģīti dažādās krāsās
SKURing-94
Kampaņa-25%
Aizdares veidsar eņģīti
TipsPīrsingu gredzens ar eņģīti
NovietojumsAuss ļipiņa, Tragus, Helix, Anti-helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Nāss, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Naba, Labia, Klitora priekšādiņa, Princis Alberts, Frenum, Hafada, Lorum, Krūtsgals
MateriālsĶirurģiskais tērauds
Pārklājuma veids Anodēts
Vienību skaits1 gab.
Vai rotaslietai ir pārklājums?Jā, visai rotaslietai
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Pīrsinga gredzens segmentēts ar eņģīti dažādās krāsās
Jūsu vērtējums
Pīrsinga gredzens segmentēts ar eņģīti dažādās krāsās