Bestselleriem līdz pat 25% atlaide

-25% atlaide auss rotaslietām

Jauns piedāvājums katru dienu

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
Piegāde sākot no 2,99 €. Bezmaksas piegāde sākot no 29 €
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Pīrsingu gredzens ar fiksētu bumbiņu-25%

3,90 € -25%
Noliktavā

Vairums cilvēku ir pazīstami ar Captive Bead Ring jeb Pīrsinga gredzenu ar ietvertu bumbiņu; tos ievietot pīrsingā nav viegli, turklāt bumbiņa, kura noslēdz riņķa galus, var viegli pazust. Šis pīrsingu gredzens ir jaunums un lielisks risinājums minētajām problēmām.

Kad riņķis ir noslēgts, tas izskatās kā klasisks pīrsingu gredzens ar ietvertu bumbiņu jeb CBR. Atšķirība slēpjas tajā, ka bumbiņa pie stienīša ir fiksēta, tādēļ ir neiespējami, ka tā izkritīs.

Iespējams, ka Tu prāto par to, kā gan šāda veida pīrsingu gredzenu var ievietot pīrsingā? Pavisam vienkārši! Pabīdi viena riņķa galu virzienā pret sevi un otru prom no sevis, lai tie atgādinātu spirāli. Pēc tam ieslidini to savā pīrsingā un sabīdi to sākotnējā formā - ļoti vienkārši!

Iegādājies šo seamless veida pīrsingu gredzenu, kas atgādina klasisko CBR jeb pīrsingu gredzenu ar ietvertu bumbiņu, un aizmirsti par skrūvējamiem un pazaudētiem uzgaļiem!

Informācija
VārdsPīrsingu gredzens ar fiksētu bumbiņu
SKURing-52
Kampaņa-25%
Aizdares veidsSagriezt spirālē
TipsVienlaidu (Seamless) pīrsingu gredzens
NovietojumsAuss ļipiņa, Tragus, Helix, Anti-helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Nāss, Septum, Lower labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Naba, Labia, Klitora priekšādiņa, Frenum, Hafada, Lorum, Krūtsgals
MateriālsĶirurģiskais tērauds
Pārklājuma veids Anodēts
Vienību skaits1 gab.
Vai rotaslietai ir pārklājums?Jā, visai rotaslietai
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Pīrsingu gredzens ar fiksētu bumbiņu
Jūsu vērtējums
Pīrsingu gredzens ar fiksētu bumbiņu