Notiek ielāde...

Nabas pīrsings grūtniecēm ar gaidāmā bērna dzimuma vēstījuma piekariņu

7,90 €
Noliktavā

Vai esat stāvoklī un jums ir zināms jūsu gaidošā ķipara dzimums? Tad mums ir perfekti piemērota nabas pīrsinga rota, tieši jums!

Šīs rotas stienītis ir izgatavots no mīksta un lokana PTFE materiāla, kas adaptēsies līdz ar jūsu augošā vēdera aprisēm. 

Stienītis ir ļoti garš, lai tas derētu pat tad, kad jūsu vēderiņš sasniegs tā maksimālo lielumu. Tomēr, jūs varat droši saīsināt stienīti pēc izvēles, vienkārši to apgriežot sev vēlamajā garumā. Uzskrūvējot uzgali uz stienīša nogrieztā gala, tas radīts jaunu vītni. Tomēr paturiet prātā, ka jums būs jānēsā diezgan garš stienītis, ja vēlaties paturēt savu pīrsingu visas grūtniecības garumā. 

No piekariņa nokarājas vispiemīlīgākais teksts, kas skaidri pavēsta par gaidošā mazuļa dzimumu. Tas ir attiecīgi: IT'S A BOY (Tas ir puika) un IT'S A GIRL (Tā ir meitene), kur vārds BOY ir uzrakstīts skaistos zilās krāsas burtos, un vārds GIRL, piemīlīgos rozā krāsas burtos. 

Pasteidzieties un iegādājieties šo jauko nabas pīrsingu, kamēr jūs gaidat savu mazo puiku vai mazo meiteni, kuri gatavojas nākt pasaulē. 

Informācija
SKUBelly-329
Stienīša biezums1.6 mm.
Fiksatora veidsĀrēja vītne
TipsGrūtnieču nabas stienītis
Garums25 mm.
MaterialPTFE/Bioplastmasa
Uzgaļa diametrs 5 mm.
Apakšēja bumbiņa5 mm.
Pārklājuma veids Standarta pārklājums
Vienību skaits1 gab.
Sekundārais materiālsMisiņš
Vai rotaslietai ir pārklājums?Jā, kulonam
Kopējais garums55 mm.
Kulona garums23 mm.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Nabas pīrsings grūtniecēm ar gaidāmā bērna dzimuma vēstījuma piekariņu
Jūsu vērtējums
Nabas pīrsings grūtniecēm ar gaidāmā bērna dzimuma vēstījuma piekariņu