Latvijas populārākais pīrsingu rotu e-veikals
IZSEK. PIEGĀDE 4,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Labrete ar ptfe stabiņu un 14 karātu zelta un kristāla rotātu uzgali

Nav pieejams

Šī ir brīnišķīga labrete, kas izskatīsies lieliski ikvienam. Šis stabiņš ir izgatavots no mīksta PTFE materiāla, kas ir maigs pret smaganām un zobiem. Tā kā ķirurģiskā tērauda stabiņš ir daudz cietāks, tas pēc 24/7 triecieniem pret jūsu zobiem, var tos sabojāt. 

Labretes uzgalis ir izgatavots no ekskluzīva 14 karātu zelta. Jūs atradīsiet šo labretes stabiņu, trīs dažādos zelta tipis: baltais zelts, sarkanais zelts un dzeltenais zelts. Visiem modeļiem uzgalī, atrodas briljanta slīpējuma akmentiņš. Šāda slīpējuma akmentiņš, tiek bieži izmantots, lai atdarinātu dimantu, kas atstaro gaismu no visām šķautnes daļām. Tas atstaro to atpakaļ, piešķirot ļoti mirdzošu efektu un tādejādi, pievēršot visu uzmanību. Jums ir iespēja izvēlēties akmentiņa izmēru, atkarībā no tā, cik pamanāms jūs vēlaties būt. ;)

Turklāt, šo labreti var nēsāt ne tikai lūpas pīrsingā, jūs to varat nēsāt, piemēram, auss iekšdaļā. Tas nekrāj netīrumus, kas ir bonus jūsu dzirdes kanālam. Atklājiet šo multifunkcionālo rotu jau šodien!


Informācija
VārdsLabrete ar ptfe stabiņu un 14 karātu zelta un kristāla rotātu uzgali
SKULabret-101
Stienīša biezums1.2 mm.
Aizdares veidsPush-in
TipsLabrete
NovietojumsAuss ļipiņa, Tragus, Helix, Anti-helix, Conch, Lower labret, Madonna, Medusa, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
Garums8 mm.
Dārgakmens veidsKubiskais cirkonijs
Vienību skaits1 gab.
Sekundārais materiālsPTFE
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Labrete ar ptfe stabiņu un 14 karātu zelta un kristāla rotātu uzgali
Jūsu vērtējums
Labrete ar ptfe stabiņu un 14 karātu zelta un kristāla rotātu uzgali