Iedvesma jaunām stila vēsmām

Līdz pat -25% atlaide - Sortimentā jaunas rotas

Iedvesma jaunām stila vēsmām

PĒRC 2, MAKSĀ PAR 1

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
IZSEK. PIEGĀDE 2,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

Strečera auskari spalvu dizainā no kaula

26,50 €
Noliktavā

Auss tuneļi ir ķermeņa modifikācijas veids, kurš tiek pielietots jau kopš seniem laikiem. Aplūkojot vēstures grāmatas, jūs atradīsiet neskaitāmus portretus un statujas, kurās tiek attēloti cilvēki ar lieliem auss tuneļiem.

Tajos laikos, cilvēkiem nebija mūsdienās pieejamie resursi, tādēļ tiem nebija rotaslietas izgatavotas no tādiem materiāliem kā ķirurģiskais tērauds. Tomēr, tiek izmantoti dabīgi materiāli, piemēram, dzīvnieku kauli un ragi. Tās pats attiecas uz šo rotu, izgrebtu no kaula.

Vēlamies pasvītrot to, ka šīs daļas ir savāktas no dzīvnieka, kurš ir miris dabīgos apstākļos. Šī rotaslieta ir izgrebta no ūdens bifeļa kājas kaula.

Šis strečinga auskars ir piemērots, ja esat jau nonācis līdz vēlamajam auss tuneļa izmēram - ir nepieciešami noteikti darbarīki, lai tos izstaipītu. Šo strečinga auskaru ar rokām ir izgrebis meistars, kā tas ir redzams attēlā, tā ir izsmalcināta rotaslieta. Tai ir spirāles forma, no kuras nokarājas spalvas, izgatavotas no viena kaula, izgrebts abās pusēs. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot šo rotaslietu, gan labajā, gan kreisajā ausī. Ja jums patīk šī unikālā strečinga rotaslieta, un jūs vēlaties palutināt savus auss tuneļus, jūs zināt ko darīt. ;)

Informācija
VārdsStrečera auskari spalvu dizainā no kaula
SKUTaper-22
TipsHanger plugs
MateriālsKauls
KrāsaBaltā
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Strečera auskari spalvu dizainā no kaula
Jūsu vērtējums
Strečera auskari spalvu dizainā no kaula