Iedvesma jaunām stila vēsmām

Līdz pat -25% atlaide - Sortimentā jaunas rotas

Iedvesma jaunām stila vēsmām

PĒRC 2, MAKSĀ PAR 1

Jauns piedāvājums katru dienu

100 dienu atteikuma tiesības
IZSEK. PIEGĀDE 2,99€. PIRKUMAM VIRS 29€ BEZ MAKSAS
Droši maksājumi
Notiek ielāde...

NEKAD NEŠAUBIES PAR SEVI, TU ESI STIPRĀKS, NEKĀ TU DOMĀ

Trīs sievietes, trīs stāsti.

PRAGA

"Es vienmēr esmu bijusi ļoti neatkarīga un sapņoju par to, lai spētu iedvesmot cilvēkus. Mani audzināja, lai es īstenotu savus sapņus un pati veidotu savu nākotni, nevis akli sekotu sociālajām normām. Mans radošais prāts mani pamudināja negaidīti apvienot jogas garīgo pasauli ar fotogrāfa māksliniecisko dzīvesveidu. Es nekad nespētu iedomāties labāku veidu, kā pašizpausties, kas ne tikai ļautu man augt kā personībai, bet arī dalīties pieredzē, lai iedvesmotu citus."

SUNNY

"Es vienmēr esmu sevi uzskatījusi kā spēcīgu, neatkarīgu un drosmīgu cilvēku. Mani uzaudzināja stipra sieviete, kura man parādīja, ka pašapziņa un pārliecība par sevi ir tieši tā mentalitāte, kas man palīdzēs atrast manu dzīves ceļu. Nekad nešaubies par sevi: Tu esi stiprāks, nekā Tu domā."

OLGA

"Vislabāk jūtos, kad es strādāju ar fotokameru. Mācoties netiesāt citus, esmu pieņēmusi sevi tādu, kāda es esmu. Esmu sasniegusi dzīves posmu, kurā varu atpazīt un novērtēt apkārtējo cilvēku dabisko skaistumu. Mana darba un mans moto ir: Esi Tu pats!"