Notiek ielāde...

Emu eļļa

Nav pieejams

Ja Tev liekas, ka emu eļļa smako pēc beigta emu strausa, neuztraucies, tā nav. Tomēr šī eļļa, ar gaiši dzelteno piekrāsu, tiek iegūta no šī putna pasugu taukaudiem. Emu eļļa ir populārs produkts pīrsingu un tetovējumu pasaulē, jo tas ir augstas kvalitātes līdzeklis ar ārstnieciskām īpašībām. Emu eļļa satur A un E vitamīnu, kā arī ēteriskās eļļas, kurām ir ārstniecisks un tam ir atjaunojošs efekts. Eļļa ir ar augstu antioksidantu saturu, tostarp ar omega-3, kuri kopj un saudzē ādu. 

Emu eļļa ātri iesūcas ādā un saglabā to veselīgu, pateicoties tās antiseptiskajām īpašībām. Ja Tava pīrsinga āda ir jūtīga, bieži apsārst vai iekaist, mēs iesakām lietot šo eļļu divas reizes dienā. Eļļu var lietot visam ķermenim, ieskaitot mutes, stiepto pīrsingu un intīmo pīrsingu aprūpei.

Uzklāj vienu pielienu eļļas uz pīrsinga cauruma un Tu uzreiz sajutīsi atvieglojumu, turklāt produkts paātrinās arī tā dzīšanu. Emu eļļa ir kvalitatīvs produkts ar lieliskām priekšrocībām. Tā neož, bet smaržo līdzīgi olīveļļai. Tai nav ūdeņaina konsistence, tādēļ esi taupīgs, to lietojot. Mazajai pudelītei vajadzētu pietikt ilgam laikam - ar vienu pilīti eļļas ir pilnībā pietiekami, lai apkoptu pīrsingu.

Mēs iesakām vispirms notīrīt pīrsingu, jo tādējādi āda spēs daudz labāk absorbēt eļļu.

Informācija
SKUCare-Emu
TipsPēcaprūpes līdzeklis
Svars / Apjoms5 ml.
KrāsaOranžā
Vienību skaits1 gab.
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Emu eļļa
Jūsu vērtējums
Emu eļļa